Дартс – це заняття, яке не потребує від людини виняткової фізичної підготовки і відмінного здоров’я. Починати грати можна в будь-якому віці без обмеження. Ця гра не вимагає дорогого професійного обладнання та екіпіровки, спортивного залу чи стадіону. Все що вам потрібно – це мішень і дротики.

Більярд – це своєрідний синтез декількох видів спорту – тенісу, стрільби, спортивної і художньої гімнастики. Гра в більярд дозволяє чудово зняти напругу і втому, відмінно відпочити. Більярд – красива, інтелектуальна і благородна гра, яка в процесі розвитку і вдосконалення набула багатьох різновидностей.

Настільний теніс – гра, яка тренує на лише тіло, але й мозок. Дехто вважає гру в теніс просто відпочинком. Але це далеко не так. Під час гри ви багато рухаєтесь використовуючи все тіло, тренуєте очі, покращуєте координацію рук та ніг, всі  ділянки вашого мозку задіяні і працюють, так як, ви плануєте стратегію гри, тактику, та відстежуєте м’ячі і удари. Цей вид спорту не є травматичним.

Оренда або прокат велосипедів – досить популярна послуга. Вона працює нарівні з подібними послугами прокату інших транспортних засобів Основною перевагою прокату є доступна можливість користуватися річчю, в нашому випадку велосипедом, без її придбання. Прогулянки на свіжому повітрі, по гірських стежинка  – саме те,що потрібно!

Грати в дартс можна не тільки в приміщенні, але і на повітрі. Навіть при помірному вітрі дротики, що мають металеві елементи, нікуди не полетять. Регулярна гра в дартс помітно поліпшить вашу поставу, координацію рухів і гостроту зору.

Більярд – одна з найдавніших ігор у світі. Ймовірно, батьківщиною більярду є Індокитай. За іншою версією він зародився в Єгипті. Про це свідчать зображення гравців у м’яч з палками, що нагадують сучасний кий, на давніх фресках і барельєфах.

Настільний теніс, одночасно, є другим за популярністю масовим спортом  і наймолодшим з основних видів спорту в світі. Якщо Ви не любите  теніс, значить … Ви ще просто не пробували грати в нього. І це дійсно так: у  пінг понг грати весело,  просте і необтяжливою, це змагання доводиться до душі абсолютно всім, хто хоч раз брав в руки ракетку.

Електросамокати – дуже зручний, приємний, та екологічний спосіб пересування. Якщо ви завітали до Східниці як турист – прогулянка електросамокатом по гірських  доріжках гарантує Вам хороші враження .Наші електросамокати  вирізняються чудовим технічним станом та навіть можливістю кататись вдвох із дитиною.