Decor 19

ТЕРИТОРІЯ ГАРМОНІЇ!

У готельному комплексі Kyivska Russ Resort Medical & Spa до ваших послуг широкий вибір тренувань: йога, пілатес, медитація, аквааеробіка – спробуйте кожен вид фітнес-тренувань!

ЙОГА

– робота з фізичним тілом пов’язана з мистецтвом розуміння внутрішньої гармонії. Йога комплексно може покращити здоров’я, самопочуття, самооцінку, позбутися безсоння та змінити ваше мислення. Заняття з йоги – це ваш шанс підтримати своє тіло в хорошому фізичному та духовному стані.
Заняття допоможуть вам зміцнити спину, зробити тіло гнучкішим і витривалішим; нормалізувати сон відчути легкість у тілі; зміцнити нервову систему, опрацювати блоки у тілі.
Рівень підготовки, вік та стать не мають значення. Можна розпочати практику без базових, знань, умінь та навичок.

ПІЛАТЕС

– це вид фітнесу, який назвали “ментальний фітнес”, “розумне тіло” і який відноситься до інтелектуального фітнесу. Система вправ Джорджа Пілатеса, спрямована на поліпшення роботи опорно-рухового апарату, серцево-судинної та лімфатичної систем, зміцнення м’язів-стабілізаторів, які утримують хребет, на поліпшення почуття балансу і свойого тіла у просторі, координації, сили та м’язової витривалості.

АКВААЕРОБІКА

– це ефективна програма тренувань у воді. Усі заняття проходять під музичний супровід, що робить уроки емоційними та яскравими. Займатися аквааеробікою – це означає наблизити своє тіло до ідеальної форми, зробити його більш красивим та функціональним. Заняття з аквааеробіки досить прості. Вони підійдуть усім, незалежно від статі, віку та досвіду занять спортом.
Наші професійні тренери знайдуть підхід до кожного – вони допоможуть вам знайти оптимальний рівень навантаження, зроблять так, щоб ви отримували не лише результати, а й задоволення від процесу.
Який рівень фізичної підготовки необхідно мати?
Рівень підготовки не має значення. Наші досвідчені тренери розробили програми для гостей різного віку та рівня підготовки. Після консультації тренер підбере програму індивідуально для кожного гостя!
Чи обов’язкове вміння плавати для занять аквааеробікою?
Для занять зовсім не обов’язково вміти плавати, адже заняття проходять зі спеціальним знаряддям та на комфортній глибині басейну.
Чи потрібно брати з собою на відпочинок спеціальну форму для занять?
Для занять аквааеробікою та для відвідування аквазони візьміть купальний костюм, а для йоги та Пілатесу улюблений спортивний костюм, що не сковує рухів.