Ring close Ring hover Забронювати

ТЕРАПІЯ МАЄРА

Сучасна терапія Маєра широко застосовується в медичній практиці на базі готельно-оздоровчого комплексу Kyivska Russ Resort Medical&Spa.
Наша досвідчена медична команда – це консультанти, сертифіковані лікарі по Маєр-терапії, які пройшли навчання в Австрії, завдяки чому медичний центр отримав акредитацію на використання цієї унікальної методики в Україні.

УНІКАЛЬНІСТЬ МАЄР-ТЕРАПІЇ В СХІДНИЦІ
 • наш готельно-оздоровчий комплект Kyivska Russ Resort Medical&Spa знаходиться в передгір’ї Українських Карпат. У нас ви зможете насолодитися дивовижними краєвидами, чистим гірським повітрям, природою густих мальовничих лісів
 • найбільша кількість джерел із лікувальними мінеральними водами в Україні, які доповнюють очікувані результати по терапії Маєра
 • ми пропонуємо лише здорове харчування. Є можливість замовити дієтичні страви, які є багатими на мікро- та макроелементи. Ми використовуємо лише органічні продукти, що є без зайвих калорій, але не менш смачні. А також, ми можемо забезпечити гостей молочними продуктами без лактози та консервантів, хліби без глютену, цукрів і закваски
 • індивідуальний, персоніфікований підхід до кожного пацієнта незалежно від віку та захворювань
 • сертифіковані лікарі згідно системи Маєр-терапії
 • гарантований результат та незабутні враження!

 

ПЕРЕВАГИ ТЕРАПІЇ МАЄРА
 • ефективне без медикаментозне лікування: Терапія Маєра пропонує безпечний та інноваційний курс, що забезпечує очищення організму  природним шляхом без застосування медикаментів, лікує захворювання шлунково-кишкового тракту
 • нормалізація роботи травної системи: Дія терапії спрямована на відновлення нормальної роботи травної системи, що призводить до поліпшення апетиту, травлення та загального функціонування організму
 • Відмітний Позитивний Ефект: Лікування за програмою Маєра дає чудовий результат, який включає омолодження, зниження ваги, поліпшення стану шкіри і волосся, детоксикацію, позитивний психоемоційний стан, підвищення життєвого тонусу та працездатності
 • персоналізований підхід до кожного: Детокс програма Маєра розробляється індивідуально, враховуючи результати комплексної діагностики, вік, потреби і стан організму пацієнта
 • безпека: Це безпечний та природні метод лікування, що приносить лише користь вашому організму в цілому
Decor 1

ТЕРАПІЯ ЗА МЕТОДОМ МАЄРА

Програма Маєра – це популярний у Європі метод профілактики захворювань, загального зміцнення організму, запобігання ранньому старінню організму та немедикаментозному лікуванню захворювань шлунково-кишкового тракту, порушень обміну речовин.

Дослідження базується на думці, що головним джерелом багатьох хворіб є порушення роботи кишківника та неправильне харчування. На сьогодні це є доведені сучасною медициною принципи та ідеї, методи лікування активно застосовуються у  лікувальних закладах різних країн світу.

СУТЬ ТЕРАПІЇ МАЄРА

Терапія Маєра полягає в інтенсивному дієтичному лікуванні, спрямованому на відновлення флори та функцій кишківника, а також на активне виведення з організму шлаків та токсинів.

Метою харчування за системою Маєра є покращення складу крові та лімфи, омолодження клітин та тканин, покращення психічного стану пацієнта. А також, за допомогою даного методу можна досягнути ефекту  схуднення, підвищення життєвого тонусу та працездатності. 

Для дотримання 4 принципів Маєр-терапії: відпочинок, очищення, заміщення та навчання програма Маєра включає:

 • Дієтичне харчування
 • Питний режим
 • Лікування мінеральними водами Східницьких родовищ
 • Діагностика по Маєру
 • Функціонально-лабораторна діагностика
 • Консультація лікарів
 • Масажі
 • Використання новітніх методів фізіотерапії
 • Гідромасажні процедури
 • Корекція психо-емоційного стану
 • Аеробні навантаження (скандинавська ходьба, піші прогулянки, лікувальна фізкультура)

Доповненням до програми Маєра є можливість отримати консультації висококваліфікованих спеціалістів та діагностично–лікувальні процедури: при захворюваннях ШКТ, сечостатевої системи, опорно-рухового апарату, порушенні обміну речовин.

Додає основи фізичних вправ і самопізнання для досягнення стійких результатів, щоб відчути покращену якість життя.

МЕТОДОЛОГІЯ ДІАГНОСТИКИ ДОКТОРА МАЄР

Лікар і вчений Франц Ксавер Маєр протягом свого життя працював над теорію, яка має вплив на курс профілактичної медицини. Головною ідеєю підходу є те, що більшість поширених хвороб, пов’язаних зі способом життя, виникають у травній системі. Він сформував методи лікування – це цілий комплекс заходів для відновлення здоров’я травлення, під час якого жири, білки, вуглеводи та токсичні відкладення розчиняються та виводяться. На сьогодні це є основою Маєр терапії.

Цей комплексний підхід, що базується на висновках доктора Маєра і є основою нашого діагностичного та терапевтичного підходу у готельно-оздоровчому комплексі Kyivska Russ Resort Medical&Spa. Наша основна увага зосереджена на дослідженні причин захворювання! Команда медичних спеціалістів готова надати широкий спектр діагностичних заходів!

Здорові, стрункі та красиві з терапією Маєра!

ШКТ І РУХОВИЙ АПАРАТ: ВЗАЄМОЗВ’ЯЗОК ТА ВПЛИВ ТЕРАПІЇ

Доведено, що багато захворювань, таких як часта діарея, здуття живота, печія, подразнення шлунка та дванадцятипалої кишки, загальна слабкість травлення, запалення товстої та прямої кишки, геморой, кишкова грибкова інфекція (кандидоз), непереносимість фруктози чи лактози, та інших проблем черевної порожнини є наслідками поганого функціонування кишечника. Ці внутрішні запальні процеси мають зовнішній негативний вплив на ваше тіло, вагу, сон. Більше того, відбувається зміна постави та порушення опорно-рухової системи.

Відмінне здоров’я починається з кишечника! Саме тому ми пропонуємо безпечне лікування за програмою Маєра. Детоксикація, очищення покращує роботу різних процесів в організмі. Це є центральними елементами метода, який ми застосовуємо.

МЕДИЧНІ ПОКАЗИ ДО ПРОГРАМИ МАЄР-ТЕРАПІЇ

Терапія за методикою Ф. К. Маєра допомагає регенерувати весь організм, посилює його здатність до регуляції та додатково підтримує відновлення на психічному рівні, тобто допомагає віднайти своє місце в житті та розібратись з ціннісними пріоритетами, вона має різнобічну дію проти різних недуг та захворювань. ЇЇ величезна цінність, як превентивної терапії, робить її привабливою, навіть необхідною для здоров’я.

 • Стресовий стан
 • Хронічна втома
 • Порушення обміну речовин
 • Цукровий діабет II-типу та подагра
 • Необхідність корекції ваги
 • Захворювання травної системи
 • Порушення функції печінки та жовчного міхура
 • Алергія
 • Нейродерміт
 • Ослаблення імунної системи
 • Схильність до діареї, запорів, метеоризмів
 • Сечокам’яна хвороба, захворювання сечовидільної системи

ПРОТИПОКАЗИ ДО ТЕРАПІЇ

Програма очищення організму по Маєру підходить не всім.  Часто люди мають надію, що за тиждень дана програма зможе покращити їхній стан, допоможе схуднути, відбудеться процес омолодження, зникнуть різні хронічні захворювання, через реклами та статті. 

 

Програма Маєра не підходить вагітним і годуючим матерям, людям зі захворюваннями гіпертиреозу, шизофренії, запалення кишечника, депресія та інше. 

 

Важливо розуміти, що перед програмою очищення організму по Маєру варто звернутися до лікаря, який визначить покази та протипокази індивідуально, для вас.

РЕЗУЛЬТАТИ ТЕРАПІЇ

Головним результатом терапії Маєра є налагоджена робота травної системи та інших процесів в організмі людини, нормалізація обміну речовин, відновлення балансу мікроелементів та бактерій. А також, після програми пацієнт може позбутися хронічних захворювань пов’язаних з органами травлення, опорно-рухового апарату, шкірних недоліків та інше.

Надзвичайно позитивний результат дає застосування детокс-програми при психоемоційних розладах, тривожних станах та депресіях – відпочинок, спокій та помірні фізичні навантаження, закладені в основу терапії, зцілюють пацієнтів та відновлюють їхню життєву енергію.

Програма Маєра в Східниці передбачає зниження ваги тіла, покращення стану шкіри та волосся, позитивні емоції та збільшення продуктивності – найпопулярніші результати учасників програми за їхніми відгуками.

Проходження терапії рекомендується періодично повторювати. Пам’ятайте, що кишківник – це двигун, який також потребує періодичного обслуговування та відповідного догляду. Програма Маєра, ціна якої відрізняється в залежності від курсу, може мати різну тривалість – 10, 21, 14 днів.

Якісна робота шлунково-кишкового тракту – запорука здорової життєдіяльності!

Знижки на курс терапії Маєра та проживання в готелі до 15%

Неймовірні знижки!!!

В залежності від тривалості програми ми надаємо Вам знижку у розмірі 10% для 10-ти денної програми та 15% для 14-ти денної програми. А також знижку на проживання в готелі у розмірі 15% при купівлі програм будь-якої тривалості.

Не зволікайте.

Телефонуйте за номером

0504735908

і кваліфіковані консультанти обов’язково допоможуть Вам підібрати відповідну програму та здійснити бронювання.

Decor 1

Детальну інформацію про програму ви можете скачати тут:

Майєр Експрес

 

Детальну інформацію про програму ви можете скачати тут:

Майєр Актив

 

Детальну інформацію про програму ви можете скачати тут:

Майєр Стандарт

 

Детальну інформацію про програму ви можете скачати тут:

Майєр 21 день

 

Якщо Ви бажаєте отримати детальну консультацію про програму, зателефонуйте, будь-ласка, за номером:

0504735908

Contacts background

Інші послуги комплексу “Київська Русь”