Ring close Ring hover Забронювати
Decor 9
Decor 8

СПА-тури в готелі Східниці — ідеальна можливість позбутися негативних емоцій, відновити душевний спокій та отримати заряд бадьорості для нових досягнень. Поєднання чистого розрідженого горного повітря, ласкавого сонця та цілющої мінеральної води дозволяє покращити здоров’я, зменшити рівень стресу та досягти візуального омолодження тіла.

СПА тури


СПА-тури в Kyivska Russ Resort Medical&Spa –  це чудова можливість втекти від повсякденного життя і подарувати собі не лише незабутній відпочинок, а і відчуття релаксу, яке залишиться з Вами надовго!

Сяюча посмішка, пружна шкіра, легке тіло, що звільнилося від кайданів втоми! 

Декілька днів, які Ви присвятите собі, обравши один з наших спа турів, що зможуть дійсно змінити життя  на краще!

 

Шалений ритм життя у великому місті має поганий вплив на психічний і фізичний стан більшості людей – важко сперечатися з цим твердженням. Сучасному міському жителю катастрофічно не вистачає благотворного впливу таких, здавалося б, простих речей, як СОНЦЕ, гірське ПОВІТРЯ і цілюща ВОДА! Заповнити їх нестачу Вам допоможе регулярне перебування за містом в нашому готельному комплексі Kyivska Russ Resort Medical&Spa 

Наші програми  є дуже насиченими, але у всіх випадках на першому місці стоять процедури по догляду за тілом, шкірою обличчя, волоссям.

СПА-відпочинок в Kyivska Russ Resort Medical&Spa може відрізнятися за тривалістю і бути як коротким, на кілька днів, так і тривалими.

Contacts background

Спецпропозиції

Басейн з підігрівом

Частиною спа-зони є критий басейн розміром 11х7 м і глибиною 1,5 м. Сучасна система підігріву підтримує температуру води на рівні 28-29 градусів. Біля басейну знаходяться комфортабельні лежаки, на яких вдасться відпочити та повністю розслабитися.

Ресторан

Відновити баланс після активного дня дозволять смачні та поживні страви в нашому ресторані, який розташований на базі готельного комплексу, оскільки не завжди хочеться покидати затишний і теплий готель, щоб поснідати чи повечеряти. Готель Kyivska Russ Resort Medical&Spa пропонує широкий спектр меню на вибір, які оцінять навіть завзяті поціновувачі смачних страв.

SPA комплекс

Щоб час, проведений в Kyivska Russ Resort Medical&Spa приніс максимум позитивних емоцій, не потрібно обмежуватися тільки активним відпочинком. Адже після такого дня хочеться просто розслабитися і відпочити. Пропонуємо відвідати наш Спа центр, провести приємно час і при цьому отримати користь для здоров'я!

СПА тури

СПА-тури в Kyivska Russ Resort Medical&Spa це чудова можливість втекти від повсякденного життя і подарувати собі не лише незабутній відпочинок,а і відчуття релаксу, яке залишиться з Вами надовго!

Бювет мінеральних вод

Для максимальної зручності гостей в самому готельному комплексі розташований власний бювет мінеральних вод, де представлені 9 популярних джерел: №25, №10, №1, №3, №2С, №18С, №357, №21, №13