Ring close Ring hover Забронювати
Decor 9
Decor 8

СПА-тури в Kyivska Russ Resort Medical&Spa - це чудова можливість втекти від повсякденного життя і подарувати собі не лише незабутній відпочинок, а і відчуття релаксу, яке залишиться з Вами надовго!

СПА тури


СПА-тури в Kyivska Russ Resort Medical&Spa –  це чудова можливість втекти від повсякденного життя і подарувати собі не лише незабутній відпочинок, а і відчуття релаксу, яке залишиться з Вами надовго!

Сяюча посмішка, пружна шкіра, легке тіло, що звільнилося від кайданів втоми! 

Декілька днів, які Ви присвятите собі, обравши один з наших спа турів, що зможуть дійсно змінити життя  на краще!

 

Шалений ритм життя у великому місті має поганий вплив на психічний і фізичний стан більшості людей – важко сперечатися з цим твердженням. Сучасному міському жителю катастрофічно не вистачає благотворного впливу таких, здавалося б, простих речей, як СОНЦЕ, гірське ПОВІТРЯ і цілюща ВОДА! Заповнити їх нестачу Вам допоможе регулярне перебування за містом в нашому готельному комплексі Kyivska Russ Resort Medical&Spa 

Наші програми  є дуже насиченими, але у всіх випадках на першому місці стоять процедури по догляду за тілом, шкірою обличчя, волоссям.

СПА-відпочинок в Kyivska Russ Resort Medical&Spa може відрізнятися за тривалістю і бути як коротким, на кілька днів, так і тривалими.

Contacts background

Спецпропозиції

Басейн з підігрівом

Частиною спа-зони є критий басейн розміром 11х7 м і глибиною 1,5 м. Сучасна система підігріву підтримує температуру води на рівні 28-29 градусів. Біля басейну знаходяться комфортабельні лежаки, на яких вдасться відпочити та повністю розслабитися.

Ресторан

Відновити баланс після активного дня дозволять смачні та поживні страви в нашому ресторані, який розташований на базі готельного комплексу, оскільки не завжди хочеться покидати затишний і теплий готель, щоб поснідати чи повечеряти. Готель Kyivska Russ Resort Medical&Spa пропонує широкий спектр меню на вибір, які оцінять навіть завзяті поціновувачі смачних страв.

SPA комплекс

Щоб час, проведений в Kyivska Russ Resort Medical&Spa приніс максимум позитивних емоцій, не потрібно обмежуватися тільки активним відпочинком. Адже після такого дня хочеться просто розслабитися і відпочити. Пропонуємо відвідати наш Спа центр, провести приємно час і при цьому отримати користь для здоров'я!

СПА тури

СПА-тури в Kyivska Russ Resort Medical&Spa це чудова можливість втекти від повсякденного життя і подарувати собі не лише незабутній відпочинок,а і відчуття релаксу, яке залишиться з Вами надовго!

Бювет мінеральних вод

Для максимальної зручності гостей в самому готельному комплексі розташований власний бювет мінеральних вод, де представлені 9 популярних джерел: №25, №10, №1, №3, №2С, №18С, №357, №21, №13