Ring close Ring hover Забронювати

Медичний центр «Київська Русь» - Східниця

Медичний центр «Київська Русь» – Східниця – сучасний багатопрофільний комплексний центр, в основі якого – команда найкращих фахівців своєї справи з багаторічним досвідом роботи, яким Ви можете довіряти. Ми присвячуємо своїм пацієнтам наші досягнення, результати оздоровлення та найкращий сервіс. Лікування/терапія/оздоровлення відбувається шляхом поєднання властивостей природи та сучасних технологій.

Перейти на сайт медцентру

Decor 1

Медичний центр «Київська Русь» - Східниця

Напрямки лікування

Медичний центр «Київська Русь» – Східниця надає послуги в таких напрямках:

 • програми детоксикації та схуднення для жінок і чоловіків будь-якого віку
 • розв’язання проблем при порушенні обміну речовин
 • програми профілактики чоловічого та жіночого здоров’я
 • комплексні програми покращення сну та загального відновлення організму
 • допомога в усунення проблем з поставою, болями в спині, суглобах та багато іншого.

Всі програми підбираються виключно лікарем після консультації.

Наші переваги

 • Понад 50 медичних програм, розроблених нашими спеціалістами згідно європейських стандартів та 20 напрямів лікування.
 • 9 джерел мінеральних вод з різноманітним складом.
 • Висококваліфіковані лікарі як багатопрофільні, так і вузьких спеціальностей.
 • Індивідуальні програми лікування та профілактики.
 • Супровід, контроль і корекція лікування лікарем протягом всього перебування.
 • Можливість отримати першу медичну допомогу 24/7.
 • Програми від 3-х до 21 дня в залежності від цілей та можливостей.
 • Комплексні програми для розв’язання багатьох проблем зі здоров’я.
 • Профілактика захворювань.
 • Здорове харчування, VIP сервіс та повітря, що зцілює.

Територія сучасної медицини

Медичний центр «Київська Русь» – Східниця – територія сучасної медицини та новітніх технологій в курортології. Понад 10 років наш медичний центр стоїть на варті здоров’я та краси людей різного віку. Ми допомагаємо відновити здоров’я, покращити зовнішній вигляд, зберегти молодість та запобігти розвитку різноманітних захворювань. Ми створюємо всі умови своїм гостям для проведення комплексного лікування багатьох захворювань.

Контакти

Медичний центр «Київська Русь» – Східниця

вул. Тараса Шевченка, 2А, смт. Східниця, Львівська обл., Україна, 82391
+38 (050) 371-94-24
+38 (03248) 4 89 05
m.reception@kyivskaruss.com.ua

Decor 1

Медичний центр «Київська Русь» - Східниця

Програма Опис
Терапія Майєра
Це унікальна програма, що комплексно оздоровлює та відновлює організм, омолоджує та уповільнює процеси його старіння. Здорове тіло та красива природня зовнішність — результат, який отримують пацієнти після її застосування. Основою програми стали дослідження та рекомендації видатного австрійського лікаря минулого століття Франца Майєра. Він вважав травну систему найголовнішою в організмі та довів, що здоровий кишківник — запорука довгого та здорового життя. В сучасній медицині ці ідеї доведені, тож його методику використовують найвідоміші медичні центри та санаторії світу.

Детальніше

Обмін речовин
Обмін речовин – це множинні хімічні процеси, які відбуваються в організмі людини для забезпечення нормальної життєдіяльності. Від правильності їх протікання залежить не тільки загальне самопочуття, а й ваше здоров’я. Правильний обмін речовин – це запорука коректної роботи всіх внутрішніх органів, збереження краси та молодості. В «Медичному центрі – Східниця» ви можете пройти обстеження та оздоровлення організму. Ми підберемо оптимальну програму для відновлення обміну речовин у вашому організмі, допоможемо відновити чудове самопочуття та позбавитись зайвих кілограмів безпечно та з користю для здоров’я. Всі процедури підбираємо індивідуально після попереднього обстеження.

Детальніше

 

Оздоровлення
В медичному центрі курортного готелю з лікувально-оздоровчими функціями «Медичний центр – Східниця» кожен гість може поєднати приємне з корисним. Комфортні умови зроблять ваш відпочинок незабутнім, а вірно підібрані діагностичні та лікувальні програми дозволять водночас попіклуватися про власне здоров’я. Ви наберетеся сил та гарного настрою, а також оздоровите власний організм, відновите правильну роботу всіх органів та систем.
Детальніше
Реабілітація опорно-рухового апарату
Фахівці медичного центру розробили програми, які усунуть дискомфорт при рухах або істотно зменшать інтенсивність вашого больового синдрому, поліпшать функціональну рухливість і метаболічні процеси опорно-рухового апарату, що призведе до підвищення якості Вашого життя. Курс лікування та реабілітації визначається індивідуально.

Детальніше