Ring close Ring hover Забронювати
Decor 9
Decor 8

СПА-готель має власний бювет, в якому представлені мінеральні води джерел №№25, 10, 1, 3, 2С, 18С, 357, 21, 13. Таке розташування забезпечує максимальний комфорт для клієнтів і користь. Сучасне обладнання дозволяє підтримувати
оптимальну температуру кожного виду мінеральної води, що допомагає повністю розкривати її корисні властивості.

Бювет мінеральних вод


Для максимальної зручності гостей в самому готельному комплексі розташований власний бювет мінеральних вод, де представлені 9 популярних джерел:№25, №10, №1, №3, №2С, №18С, №357, №21, №13

Перевага споживання води у спеціально організованому для цього місці полягає в тому, що тут регулюється іі температура, адже деякі води найкорисніші, якщо вживати їх теплими у підігрітому вигляді. Мінеральні води доставляються до бювету щоденно у спеціальних резервуарах, що дозволяє зберегти всі терапевтичні лікувальні властивості води. Кількість та комбінація  мінеральної води призначається лікарем індивідуально на безкоштовній консультації.

Джерело №1

Вода джерела №1 має гідрокарбонатно-натрієво-кальцієвий склад і показана при:

 • сечокам’яній хворобі;
 • хронічному пієлонефриті;
 • хронічному пієлоциститі нетуберкульозного походження;
 • літогенному діатезі;
 • порушеннях в роботі жовчовидільної системи.

Джерело № 2С

Содову «Нафтусю» з джерела № 2С (це найпопулярніша вода курорту) рекомендують приймати для регулювання кислотно-лужного балансу і патологічних станах органів шлунково-кишкового тракту:

 • захворюваннях шлунку, кишечника і дванадцятипалої кишки;
 • хронічних панкреатитах і колітах;
 • гастритах;
 • виразковій хворобі.

Джерело № 3

Гідрокарбонатно – кальцієву воду з джерела № 3 відносять до типу слабокислотних вод. Вона має характерний запах сірководню і високу насиченість корисними мікроелементами.

Лікувальні властивості:

 • ця вода є ефективним діуретичним протинабряковим засобом
 • зупиняє запальні процеси, нормалізує функції сечовипускання і циркуляції крові
 • допомагає ниркам відрегулювати свою функцію
 • попереджає зростання і виникнення каменів

Крім перерахованого, ця вода допомагає виводити радіонукліди з організму, а цинк, що міститься в ній, покращує стан хворих на цукровий діабет. Питний курс джерела № 3 благотворно впливає на загальне самопочуття пацієнтів: вони відчувають підйом сил, у них підвищується апетит і поліпшується якість сну.

Бювет мінеральних джерел № 8, 9, 10

Води джерел № 8, 9, 10 знаходяться в загальному бюветі. Це слаболужні води, насичені кремнієвою кислотою, залізом, марганцем і сріблом. Прийом «Нафтусі» з бювету рекомендований при захворюваннях печінки, сечо- і жовчовивідних шляхів, нирок і супутніх порушеннях.

Лікувальні властивості Джерела №13

Склад залізистої води джерела № 13 унікальний, подібної води в Україні більше ніде немає. При її вживанні швидше формуються еритроцити, відновлюється рівень гемоглобіну і виводиться радіоактивний цезій. Прийом води цього джерела рекомендований пацієнтам із залізодефіцитними анеміями, патологіями роботи печінки, хронічними гастритами, ентеритами і колітами, а також з променевою хворобою.

Джерело №15

У джерелі № 15 знаходиться вода слабкої мінералізації, збагачена залізом, марганцем і вуглекислотою. Показана пацієнтам з хронічними захворюваннями шлунку зі зниженою кислотністю, залізодефіцитними анеміями, хронічними пієлонефритами, циститами.

Джерело №18С

Слабомінералізована, слаболужна вода джерела № 18С відноситься до гідрокарбонатно-сульфатно-натрієвого виду і має характерні для «Нафтусі» властивості: слабкий запах сірководню, підвищений вміст мікроелементів і яскраво виражену жовчогінну дію. Рекомендована пацієнтам для стимуляції жовчовидільної функції печінки і нирок. Сприяє зниженню рівня холестерину в жовчі, зупиняє запальні процеси в нирках, запускає процес регенерації тканин печінки.

Джерело №25 

Джерело № 25 містить слабомінерализовану воду, яка надає відчутну жовчогінну дію на людський організм.  Рекомендують приймати при хронічних пієлонефритах, циститах, гепатитах, холангітах, холециститах, після перенесеної хвороби Боткіна і пацієнтам, які відновлюються після операцій на нирках.

 «Гліцеринове» Джерело №357

«Гліцеринове» джерело № 357. Воду з цього джерела застосовують виключно зовнішньо. Вмивання гліцеринової водою повертають шкірі пружність і природне сяйво. Це природне джерело краси і молодості користується особливою популярністю у представниць прекрасної статі.

Біля кожного джерела обладнаний невеликий бювет.

У центрі Східниці нещодавно побудована «Питна галерея джерела 2С» – сучасний бювет, який забезпечує комфортний доступ до джерела, підтримує різну температуру води і, найголовніше, зберігає її цілющі властивості.

Contacts background

Спецпропозиції

Басейн з підігрівом

Частиною спа-зони є критий басейн розміром 11х7 м і глибиною 1,5 м. Сучасна система підігріву підтримує температуру води на рівні 28-29 градусів. Біля басейну знаходяться комфортабельні лежаки, на яких вдасться відпочити та повністю розслабитися.

Ресторан

Відновити баланс після активного дня дозволять смачні та поживні страви в нашому ресторані, який розташований на базі готельного комплексу, оскільки не завжди хочеться покидати затишний і теплий готель, щоб поснідати чи повечеряти. Готель Kyivska Russ Resort Medical&Spa пропонує широкий спектр меню на вибір, які оцінять навіть завзяті поціновувачі смачних страв.

SPA комплекс

Щоб час, проведений в Kyivska Russ Resort Medical&Spa приніс максимум позитивних емоцій, не потрібно обмежуватися тільки активним відпочинком. Адже після такого дня хочеться просто розслабитися і відпочити. Пропонуємо відвідати наш Спа центр, провести приємно час і при цьому отримати користь для здоров'я!

СПА тури

СПА-тури в Kyivska Russ Resort Medical&Spa це чудова можливість втекти від повсякденного життя і подарувати собі не лише незабутній відпочинок,а і відчуття релаксу, яке залишиться з Вами надовго!

Бювет мінеральних вод

Для максимальної зручності гостей в самому готельному комплексі розташований власний бювет мінеральних вод, де представлені 9 популярних джерел: №25, №10, №1, №3, №2С, №18С, №357, №21, №13