Ring close Ring hover Забронювати
Decor 9
Decor 8

Тренажерний зал нашого готелю – це ідеальне місце для тих, хто піклується про своє здоров’я. Він поєднує в собі новітні спортивні технології та професійно підібрані програми. З новинок - Stepper Slim Fit Di Jean Klebert!

Тренажерний зал


Основу залу складають силові тренажери і кардіообладнання. У нас створені всі умови для зручності гостей: зал оснащений сучасними системами кондиціонування, вентиляції і музичного супроводу.

Ми пропонуємо індивідуальні заняття з одним з наших тренерів або самостійні заняття за програмою, складеною інструктором. При виборі індивідуальних занять з інструктором розробляється комплекс вправ, виходячи з поставлених Вами завдань, Ви постійно перебуваєте під контролем професіонала, Вам запропонують оптимальне поєднання кардіо і силового навантаження.

Тренажерний зал працює з 7.00 до 22.00.

Його відвідування входить у вартість проживання.

Contacts background

Спецпропозиції

Басейн з підігрівом

Частиною спа-зони є критий басейн розміром 11х7 м і глибиною 1,5 м. Сучасна система підігріву підтримує температуру води на рівні 28-29 градусів. Біля басейну знаходяться комфортабельні лежаки, на яких вдасться відпочити та повністю розслабитися.

Ресторан

Відновити баланс після активного дня дозволять смачні та поживні страви в нашому ресторані, який розташований на базі готельного комплексу, оскільки не завжди хочеться покидати затишний і теплий готель, щоб поснідати чи повечеряти. Готель Kyivska Russ Resort Medical&Spa пропонує широкий спектр меню на вибір, які оцінять навіть завзяті поціновувачі смачних страв.

SPA комплекс

Щоб час, проведений в Kyivska Russ Resort Medical&Spa приніс максимум позитивних емоцій, не потрібно обмежуватися тільки активним відпочинком. Адже після такого дня хочеться просто розслабитися і відпочити. Пропонуємо відвідати наш Спа центр, провести приємно час і при цьому отримати користь для здоров'я!

СПА тури

СПА-тури в Kyivska Russ Resort Medical&Spa це чудова можливість втекти від повсякденного життя і подарувати собі не лише незабутній відпочинок,а і відчуття релаксу, яке залишиться з Вами надовго!

Бювет мінеральних вод

Для максимальної зручності гостей в самому готельному комплексі розташований власний бювет мінеральних вод, де представлені 9 популярних джерел: №25, №10, №1, №3, №2С, №18С, №357, №21, №13