Decor 19

Готельний комплекс «Київська Русь» розташований у селищі Східниця. Це невелике містечко, оточене гірськими схилами, лісом і мальовничими луками. Затишне і красиве, воно приваблює неймовірною чарівністю краєвидів. Східниця нагадує містечка у швейцарських Альпах своєю красою, а рівень сервісу у готелі не поступається європейським.

Східниця розташована на висоті 600 м над рівнем моря і закрита з усіх боків гірським хребтом, тому тут панує унікальний помірно-холодний клімат. Особливістю цього регіону є велика кількість опадів протягом всього року.  Літо на курорті буде прохолодним і комфортним, осінь – теплою, а зима – сніжною з помірними морозами.

Головною особливістю і перевагою Східниці – є цілющі мінеральні джерела, завдяки яким це селище стало всесвітньо відомим бальнеологічним курортом. Тут цілих 38 цілющих джерела, тому більшість гостей приїжджає для оздоровлення та лікування. Східниця виграє і в порівнянні з відомими карпатськими курортами Моршином і Трускавцем, адже тут тихіше, спокійніше, а мінеральні води поступають напряму із джерел, не проходячи трубопроводи.

Поруч із селищем знаходиться національний парк «Сколівські бескиди», а також заповідник «Тустань», де можна проводити тижні, насолоджуючись єднанням з первозданною природою. «Соколівські бескиди» – це неторкана територія величних гір, барвистих долин, чистих озер і річок, оточених могутніми лісами. Неповторний ландшафт привертає тисячі туристів зі всього світу.

 

Особливості та переваги відпочинку у Східниці

Готель розташований в унікальному місці. У Східниці зустрічаються гори, ліси й річка, тож, гості отримують повний спектр можливостей дозвілля на природі. Залежно від пори року вони можуть збирати ягоди та гриби, побачити у лісі рись, оленів, козуль або кабанів, покупатись у чистій гірській річці або озері.

До переваг відпочинку в Східниці також відносять:

  1. Цілющі мінеральні води. Це головна візитна картка цього місця. Декілька десятків різноманітних джерел (в тому числі всесвітньовідома «Нафтуся») з різним складом до ваших послуг. Отримайте рекомендації лікаря та зміцніть своє здоров’я без ліків та операцій.
  2. Недалеко від Східниці розташовані гірськолижні курорти, тож дістатися до них можна дуже швидко і легко, а проживання взимку тут буде коштувати дешевше.
  3. Збір грибів. Ліси навколо Східниці – це рай для грибників. Навіть ті, хто раніше не бував в захопленні від цього заняття, охоче відправляються на тихе полювання, збираючи величезні кошики білих грибів, маслюків, лисичок, опеньок та інших смачних грибів.
  4. Риболовля. В річках біля Східниці плаває неймовірна кількість форелі – вона буквально сама пливе в руки, тож навіть новачки не залишаться без улову.
  5. Взимку ви зможете чудово провести час, катаючись на санях, таблетках, в кінних упряжках. До того ж зовсім поряд розташований гірськолижний курорт Буковиця.

Готель «Київська Русь» розташований неподалік від декількох мінеральних джерел та поряд з парком Пантелеймона Цілителя. Це тихе та спокійне місце, але гості без проблем зможуть дістатися у будь-яку точку. Унікальна природа Східниці допоможе відновити фізичне і моральне здоров’я, досягти гармонії та наповнити себе силами.