Decor 19

Важко навіть уявити собі комфортний відпочинок без можливості поплавати. У Східниці немає моря, але готельний комплекс «Київська Русь» надає таку можливість прямо на території центру. Гості можуть користуватись закритим басейном у прохолодні пори року, але літом справжню насолоду ви можете отримати у відкритому басейні з чудовим краєвидом.

 

Чиста вода та комфортабельна зона 

Гості готелю «Київська Русь» можуть проводити час з комфортом у відкритому басейні з джакузі. Середня глибина становить 1,5 метра. Для дітей зроблено плавний спуск з одного боку басейну. 

У басейні встановлено сучасні фільтри, тож ви можете не переживати – вода абсолютно чиста та дуже приємної температури. 

Гості можуть користуватись шезлонгами та м’якими рушниками. У басейні працюють офіціанти. Вони готові пригостити смачними напоями у будь-який час. 

За безпекою у басейні слідкують інструктори. Вони допоможуть у разі необхідності та нададуть усі необхідні послуги. 

 

Корисний відпочинок у басейні комплексу 

Плавання – це не тільки приємний спосіб провести час, але й дуже корисне заняття. Плаванням можуть займатись навіть люди з важкими патологіями опорно-рухового апарату, якщо навантаження у тренажерному залі є для них неприпустимими. 

Під час плавання у людини поглиблюється дихання, активізується роботи серцево-судинної системи та легенів. Кров активно насичується киснем, що є дуже корисним для загального стану організму. Вправи у воді сприяють зниженню артеріального тиску, допомагають у лікуванні гіпертонії. Це чудова профілактика захворювань серця та судин. 

Під час плавання працюють усі м’язи, зв’язки та сухожилля, тож це чудове тренування для всього тіла без навантаження. Регулярні заняття допоможуть привести тіло у красиву форму, знизити вагу, зробити його гармонійним та сильним.

Крім того, плавання чудово впливає на психоемоційний стан людини. Воно допомагає знизити стрес, активізувати концентрацію уваги та позбавитись безсоння. 

Максимально розслабитись, зняти напругу зі спазмованих зон допоможе джакузі. Стимуляція кровообігу сприяє виведенню надлишкової рідини із тіла, що сприяє зменшенню набряків, виведенню токсинів та шлаків з організму. Крім того, це надзвичайно приємно. 

Відкритий басейн із джакузі у готелі «Київська Русь» – це справжній куточок раю. Чудова атмосфера, комфортабельні шезлонги, чисте повітря та чудовий краєвид створюють ідеальні умови для відпочинку. Гості проводять тут час із користю та насолодою.