Decor 19

Неможливо уявити собі першокласний відпочинок без смачної їжі. Для кожної людини харчування є важливою складовою здоров’я, гарного самопочуття та хорошого настрою. 

Готельний комплекс «Київська Русь» пропонує триразове смачне харчування у красивому ресторані, виконаному в давньоруському стилі. На вибір пропонується багато страв з української та європейської кухні, а також спеціальні дієтичні страви для тих, хто проходить програми оздоровлення або детоксу. Дієтичні меню розробляли досвідчені лікарі-дієтологи комплексу. Більшість страв готується за технологією «СУ-ВІД». 

 

Види меню у готелі «Київська Русь»

Зважаючи на те, що комплекс «Київська Русь» спеціалізується на оздоровленні та лікуванні, гості можуть обрати різні види меню. Для переважної кількості гостей розробляється персональна програма харчування, тож їм необхідний спеціальний вибір страв. 

Сніданки проходять або за типом «шведський стіл», або за замовленням. Обід та вечерю також замовляють за власним бажанням та рекомендаціями лікарів. 

Готельний комплекс «Київська Русь» пропонує великий вибір меню:

 

  1. ​​Сніданки – Швецька лінія, та за замовленням.
  2. Загальне. Тут представлено великий вибір різноманітних  перших страв, гарнірів, закусок, других страв та десертів.
  3. Згідно терапії Майєр. Це розвантажувальне дієтичне харчування, яке допомагає знизити напругу та активізувати перистальтику стінок кишківника. Воно сприяє природному очищенню та детоксикації організму. 
  4. За програмою детокс. Включає страви для здорового збалансованого раціону зі свіжих високоякісних продуктів. Це смачна їжа багата вітамінами, антиоксидантами та необхідними мікроелементами. Дієта розробляється персонально для кожної людини. вона може бути рибною, вегетаріанською, безглютеновою та ін. 
  5. Веганське. Кожен рецепт складено з урахуванням харчової цінності для організму. Це смачні страви, які включають усі  необхідні речовини для здорового життя. 
  6. Вегетаріанське. Ці страви цікаві не тільки тим, хто не вживає їжу тваринного походження, алей тим, хто хоче організувати розвантажувальні дні. Меню включає також страви, приготовані у спеціальному температурному режимі (до 46 С), що дозволяє зберегти усі цінні речовини та вітаміни. 
  7. Дієта №6. Ідеально підходить тим, хто лікується від сечокам’яної хвороби та подагри. Це меню включає страви багаті пуринами та щавлевою кислотою.
  8. Дієта №9. Особлива дієта для людей з цукровим діабетом.
  9. Дієта №5. Лікувальна дієта, яку призначають лікарі при захворюванні шлунково-кишкового тракту.

Тож, щоб Ви не обрали, ваша їжа буде смачною та корисною. Кухарі готелю «Київська Русь» – це справжні митці, які дарують неймовірну насолоду під час сніданку, обіду та вечері.