Decor 19

Східниця і Трускавець – два найпопулярніші курорти Західної України. В обидва селища з’їжджаються люди з різних куточків Європи для відпочинку та оздоровлення. При цьому для тих, хто збирається на відпочинок уперше, вибір може бути досить складним, оскільки на перший погляд ці курорти нічим не відрізняються.

Чим Східниця краща за Трускавець і для кого відпочинок у ній стане найкращим вибором?

Що може запропонувати Східниця?

Це невелике поселення в гірському районі, яке оточене прекрасною природою і густими лісами. Головною визначною пам’яткою Східниці є її мінеральні джерела – їх тут більше 35-ти. На відміну від Трускавця люди набирають воду прямо з бюветів (там вода протікає трубами, відповідно, втрачаючи частину лікувальних властивостей і наповнюючись непотрібними мікроелементами).
Це дуже тихе і спокійне місце, але місцеві санаторії не дають своїм гостям занудьгувати. Вони пропонують європейський сервіс і безліч можливостей приємно провести час. Гості можуть відвідувати СПА і басейни, вирушати на екскурсії, проходити курси лікування, займатися активним відпочинком.
У Східниці немає дискотек і нічних клубів, великого вибору ресторанів, натовпів туристів або торгових центрів. Це ідеальне місце для фізичного та психологічного відновлення.
Такі центри, як “Київська Русь” пропонують також медичне лікування. Програми включають використання мінеральних вод і повний комплекс послуг традиційної медицини. Якщо у ваших планах не тільки відпочинок, а й оздоровлення, Східниця буде найкращим вибором.

Чим Східниця краща за Трускавець?

Виділимо основні критерії:
1. Найчистіша мінеральна вода. Якщо ви приїхали для оздоровлення, якість мінеральних вод стоїть на першому місці. У Східниці ви набираєте воду безпосередньо з джерел, що означає її найвищу якість.
2. Тиша і спокій. Якщо ви втомилися від міського галасу і напруга останнього року не дає можливості розслабитися, краще виїхати подалі від метушні і провести час у максимально спокійному місці. Східниця – ідеальний варіант, адже кожен, хто бував у Трускавці, не сперечатиметься, що це місце дуже активне та досить галасливе.
3. Першокласні готелі. У Східниці працюють готельні комплекси європейського рівня. Ви отримаєте першокласний сервіс і комфортабельні умови.
4. Єднання з природою. Якщо ви хочете провести час із максимальним зануренням у первозданну природу, Східниця буде найкращим варіантом.

Вибір місця для відпочинку залежить від того, що ви шукаєте. Якщо це тиша, умиротворення, оздоровлення та можливість максимально відновити сили в комфортних умовах, Східниця буде найкращим вибором.