Decor 19

Хто і як визначає рейтинг готелів у країні чи курортному регіоні?
Якихось чітко встановлених критеріїв визначення “топовості” чи люксовості готелів не існує. В інтернеті безліч сайтів та порталів з різним ступенем довіри з боку користувачів та з різною відвідуваністю, весь зміст яких присвячений питанням подорожей. Саме такі ресурси формують рейтинги, найчастіше у вигляді відвертої реклами, іноді – у вигляді відгуків реальних гостей.
В цьому легко переконатися, поїкувавши в Google посилання за запитами: “топ 10 готелів України”, “найкращі готелі України”, а у випадку з регіоном Карпат: “найкращі готелі в Карпатах” або “топ 10 готелів Карпат.”
Насправді, навіть “правдиві” відгуки, не завжди на 100% створюють реальну картину. Реакції мандрівників мають емоційний характер та їх оцінка якості готелю залежить від багатьох факторів, які часто не мають нічого спільного з предметом оцінки. У туристичному та готельному бізнесі надзвичайно висока емоційна складова, сотня причин може зіпсувати гостю настрій, і як наслідок – негативний відгук.
Персонал готелів постійно докладає зусиль з метою підвищити рейтинг та потрапити, скажімо, до топ 10 готелів регіону чи навіть України. Якщо всі служби працюють чітко та злагоджено, готель завжди отримує позитивні відгуки, підвищує рейтинг та може в результаті потрапити до списків найкращих готелів Карпат, а то й у рейтинг, що збирає найкращі готелі України.
Не секрет, що в інтернеті є і платні можливості підняття рейтингу. Наприклад, якщо звернути увагу на контент сайтів, які пошукова система видає, якщо шукати “кращий готель в Україні” або “топ 10 готелів в Україні”, стає зрозуміло, що єдиного реєстру рейтингів не існує. При виборі місця для відпочинку важливо розуміти, що від того, наскільки ретельно мандрівники переглядають результати видачі Google, безпосередньо залежить якість майбутнього відпочинку.
Чим більше джерел, які заслуговують на довіру, визначають готель як найкращий у регіоні, в Україні, чим частіше готель з’являється у списках топ 10, топ 20 або навіть топ 100, тим вища ймовірність отримати якість відповідної вартості.
В Україні найбільшою довірою та популярністю користуються такі ресурси як Tripadvisor та Booking, де рейтинг формується завдяки відгукам гостей, які реально проживали в готелях, та пошуковик Google, у спеціальному розділі якого є можливість залишити відгук про готель чи компанію. Іноді зоряність готелю, що не декларується, не відповідає рейтингу, складеному з відгуків мандрівників.
Комплекс “Kyivska Russ Resort Medical & Spa” займає гідне місце в рейтингах топ готелів України, може пооперувати з багатьма за статус “Найкращий готель у Карпатах”, і точно відповідає оцінці “Найкращий готель у Східниці”.