Decor 19

SPA-центр у готельному комплексі Київська Русь, який включає фінську сауну, карпатський чан, басейн з джакузі під відкритим небом, масажну кімнату, соляну кімнату, закриту лаунж-зону з басейном та зону для відпочинку на свіжому карпатському повітрі. А також інфрачервону сауну, спа капсулу, інфрачервону сауну, водні процедури, догляд зі тілом та обличчям.

ФІНСЬКА САУНА

Сауна з давніх-давен вважається способом оздоровлення. Справа в тому, що гаряче і сухе повітря викликає найбільш активне потовиділення, що є відмінним способом виведення шлаків з організму. Висока температура посилює кровообіг і обмін речовин. При цьому підвищується загальний тонус, поліпшується кровообіг і знімається втома.

ІНФРАЧЕРВОНА САУНА

Інфрачервона сауна – це спеціальне приміщення, у якому людське тіло перебуває під дією інфрачервоних випромінювачів. Зроблена така конструкція з натуральної деревини, аби під час перебування в ній на особу діяли лише натуральні, корисні елементи. Так, у сауні в повітря виділяються фітонциди, які вбивають та пригнічують зростання хвороботворних бактерій.

ДЖАКУЗІ

Гідромасажні ванни є свого роду оздоровчим комплексом. Адже гідромасаж – це процес, який підсилює кровообіг і активізує роботу серця, приводить до видалення з організму токсинів і шлаків, ефективний при профілактиці варикозного розширення вен.