Decor 19

Давайте подивимося, чи змінимо ми вашу думку щодо гір та вашого вибору сімейного відпочинку в Kyivska Russ Resort Medical&Spa

Для тих, хто шукає активного та спокійного відпочинку, Східниця є ідеальним рішенням протягом літа, і ми говоримо, що це повністю відповідально! Оскільки селище справді є одним із найпопулярніших бальнеологічних курортів,влітку воно переповнене туристами з усього світу, які приїжджають сюди, щоб насолодитися чудовими мальовничими пейзажами,свіжим гірським повітрям та цілющими джерелами!

Влітку Східниця є невеликим оазисом спокою і тиші, який забезпечує своїм гостям необхідний відпочинок. Ви будете в повній гармонії, якщо зупинитесь  в нашій Kyivska Russ Resort Medical&Spa. Ви прокинетеся, готові до подвигів і сповнені енергії.

У горах немає забрудненого повітря, ви це знаєте. Але чи знаєте ви, що в Прикарпатті повітря не тільки чисте, а й цілюще? Kyivska Russ Resort Medical&Spa знаходиться в місці, де цілюща дія повітря допомагає від багатьох захворювань, таких як астма, хронічна пневмонія, риніт, синусит, фарингіт та інші. 

Відкриваємо сезон тепла та яскравих емоцій з 01.06.2022 р! Солодкі вечори на літній терасі, купання в літньому басейні та барбекю!
Запрошуємо на незабутній відпочинок у Kyivska Russ Resort Medical & Spa!