Decor 19

Luxury або лакшері – статус, домогтися якого для свого готелю бажає кожен готель, що поважає себе.
Саме собою це визначення ніяк не зафіксовано офіційно, і привласнити його може, в принципі, будь-який готель. Зрозуміло, що поняття luxury буде недоречним для скромного готелю, клас якого не перевищує трьох зірок, за відсутності в рейтингових списках топ готелів України, або навіть регіону.
Останнім часом мандрівники в процесі пошуку місця для відпочинку все частіше звертають увагу на рейтинг, який готель отримує на різних сайтах в інтернеті, таких як Tripadvisor, Booking або на самому пошуковому сервісі Google. Термін “luxury” супроводжуватиме заголовки типу “ТОП 10 готелів України” на різних порталах, але при цьому потрібно враховувати, що абсолютного та об’єктивного рейтингу не існує. З іншого боку, якщо той самий готель фігурує в топ списках на різних ресурсах, швидше за все статус “кращий готель”, або “лакшері готель” відповідає дійсності.
Статус люксовості з великою часткою ймовірності матимуть готелі, що пропонують гостям послуги СПА або фітнес-центру. Наявність в інфраструктурі СПА-салону, тренажерного залу, сауни, басейну, косметологічного кабінету говорить про те, що готель досить високого рівня і цілком може претендувати на високі позиції серед топ-готелів України та поборотися за статус “кращий готель” відповідного регіону.
У переліку послуг СПА салону готелю, що претендує на люксовий статус і рейтинг кращих СПА готелів України, обов’язково будуть присутні звичайні традиційні процедури хорошого косметологічного кабінету або клініки.
Істотне значення для визначення “luxury” готелю має наявність власного спеціалізованого центру велнес та косметології. Без таких послуг готель просто не може класифікуватися як ТОП СПА готель, і вже тим більше не може вважатися найкращим готелем України або курорту, як варіант – найкращим готелем СПА в Карпатах.
Якісні СПА, велнес та косметологічні процедури – досить дорогі послуги, і як правило у ТОП СПА готелях України існує пряма кореляція між вартістю проживання в номерах та розцінками на процедури. Якщо середня вартість номера висока, а ціни на послуги СПА явно нижчі за середні, і навпаки, є ймовірність, що потенційний гість та клієнт не сприйме серйозно статус “кращий СПА готель України”, або “кращий СПА готель у Карпатах”.
У комплексі “Kyivska Russ Resort Medical & Spa” передбачено відповідність усім вищеописаним умовам для того, щоб по праву мати статус “найкращий СПА готель у Східниці”, справедливо займати лідируючі позиції в рейтингу “топ 10 СПА готелів у Карпатах”, та претендувати на гідне місце у списках топ СПА готелів в Україні та боротися за звання “кращий СПА готель України”.