Decor 19

Влітку наш бальнеологічний курорт Східниця трансформуються, щоб запропонувати гостям незабутній відпочинок у горах. Незалежно від того, чи збираєтеся ви до активної відпустки чи бажаєте розслабитися та відпочити, в нашому готелі кожен знайде щось для себе. У Kyivska Russ Resort Medical&Spa відпочиньте біля басейну з видом ліс або спробуйте себе у катанні на велосипедах по гірських стежках. Для наших гостей пропонується широкий вибір активного відпочинку та відпочинку!

  • Незабутні місця. Відкрийте для себе красу нашого курорту Східниця
  • Їжа та напої. Насолоджуйтеся першокласною їжею ресторану Kyivska Russ Resort Medical&Spa
  • Сімейні розваги в горах. Насолоджуйтеся походами, катанням на велосипедах,електросамокатах для дорослих і дітей
  • Оздоровчі ескапади. Насолоджуйтесь доглядом за психікою, тілом і розумом, щоб розслабитися. Організуємо йогу,пілатес для наших гостей
  • Дитячий клуб. Ваші діти зможуть насолоджуватися горами та їхньою природою, дихати свіжим повітрям недоторканної природи та відвідувати нашу дитячу кімнату, кібер клуб,майстер – класи, дитячий майданчик
  • Знову зв’яжіться з природою. Відкрийте для себе чудеса гір,їх пейзажі. Замовте екскурсійні тури від наших партнерів.

  Велосипед і піший туризм

Пройдіть кілометри гірських стежок, відкритих для всіх рівнів. Незалежно від того, катаєтеся ви на гірському велосипеді чи в поході, початківець чи досвідчений турист, кожен зможе насолоджуватися свіжим гірським повітрям і прекрасними природними пейзажами, наскільки сягає око. Можливо, ви навіть знайдете нове хобі!

Щоб насолодитися захоплюючими панорамними видами, пройдіть піші екскурсії з нашим інструктором чи проїдьтеся на велосипедах всією сім’єю.

Піші прогулянки та відкриття природи для діточок

Kyivska Russ Resort Medical&Spa

запропонує Вашим дітям просторий ігровий майданчик, щоб насолоджуватися свіжим гірським повітрям та насолоджуватися природою, що їх оточує. Розваги в дитячому клубі … На них чекають нескінченні активності.  Ваші діти відкриють для себе чудову фауну та флору гір.

🌄🏞️Чекаємо на приємну зустріч в Kyivska Russ Resort Medical&Spa!
📍 +38 (067) 656-89-55
+38 (095) 414-33-44
+38 (03248) 48-901
Email: booking@kyivskaruss.com.ua
Skype: kyivska.russ viber
Viber: +38 (095) 414-33-44 viber
Fax: +38(03248)48-900
Розташування: вулиця Тараса Шевченка, 2А, Східниця, Львівська область, 82391