Decor 19

Готель Київська Русь у Східниці.
Найкращий готель у Карпатах.

Елегантний, сучасний готель Київська Русь, який входить до переліку найкращих готелів України, знаходиться в Карпатах, у Східниці, найвідомішому лікувальному курорті Західної України. Відпочинок та лікування в Карпатах у Східниці відрізняється від інших курортів завдяки своїй неповторній природі та мінеральним водам з різними цілющими властивостями. Готель «Kyivska Russ Resort Medical & Spa» в Східниці входить до рейтингу топ-готелів України та зможе створити умови для відмінного відпочинку, у поєднанні з оздоровленням, лікуванням та спа процедурами. Головною відмінністю готелю є персональний підхід до всіх своїх клієнтів будь-якого віку. Немаловажний і кваліфікований персонал, із задоволенням допоможе у вирішенні будь-яких питань, намагатиметься зробити Ваш відпочинок у Східниці максимально комфортним. Готельні номери укомплектовані всім необхідним, а приємний інтер’єр допоможе насолодитися відпочинком у повній мірі. Готель «Kyivska Russ Resort Medical & Spa» у Карпатах, у Східниці, має гарну інфраструктуру, яка включає лікувальний центр, басейн, сауну та спа. Він відмінно підійде не тільки для оздоровлення, але й для ділових конференцій, сімейного відпочинку або романтичних вихідних. Плануючи свій відпочинок у Карпатах та обираючи готель у Східниці, зупиніться у «Kyivska Russ Resort Medical & Spa», пориньте у світ затишку та краси.
Якщо вибирати з топ готелів на Східниці, зверніть увагу на комфортний готель Київська Русь. Готель по праву займає верхні позиції в рейтингах, відповідає всім вимогам, які гості пред’являють до віп готелів взагалі, а також до поняття топ готель в Трускавці – зокрема.
Виникає закономірне питання: чи може топ готель працювати без спа салону та басейну? Звичайно, ні! У готелі вип категорії зі списку топ готелів карпатського курорту обов’язково має бути передбачений відпочинок з басейном та різні спа процедури. Для того щоб ваш відпочинок у Східниці став незабутнім, вибирайте топ готель Київська Русь з басейном та спа.
Відпочинок у Карпатах у поєднанні з оздоровленням та культурним дозвіллям – найкраще, що ви можете отримати для своєї сім’ї та дітей. Саме повітря у цій місцевості має оздоровчі властивості, а медичний центр комплексу Київська Русь, оснащений сучасним обладнанням та медичними технологіями, забезпечить повний спектр послуг та процедур для зміцнення вашого здоров’я. Усі процедури проводяться під контролем кваліфікованих, досвідчених лікарів відповідно до статусу “Найкращий готель у Карпатах” та рейтингу “Найкращі спа готелі України”