Decor 19

Водні джерела Східниці
Східниця – курорт у Карпатах, який відомий на весь світ своїми водами із лікувальними властивостями. Багато гостей приїжджають сюди щороку, щоб відпочити та поправити здоров’я. У цьому селищі розташовано багато джерел, при цьому вода в кожному з них має свої властивості, тому перед вживанням води обов’язково потрібно проконсультуватися з лікарем.
Навколо джерел працює багато готелів, у тому числі Kyivska Russ Resort Medical&Spa, які готові прийняти гостей та забезпечити їм комфортне проживання на період лікування.

Які властивості мають водні джерела Східниці?
Вода із різних джерел має різні властивості. Найбільш популярні з них: 1, 1С, 2С, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 13, 18, 25, 118 та 357. Вони знаходяться у різних місцях селища. Найближче до комплексу Kyivska Russ Resort Medical&Spa є такі бювети.

Джерела № 8, 9, 10
Ці цілющі води можна знайти в одному бюветі поряд із комплексом «Київська Русь Resort Medical&Spa». Вони відрізняються слаболужним складом та високою концентрацією кремнієвої кислоти, феруму, марганцю, а також аргентуму. У складі міститься безліч алюмінієвих сполук, ефіри, а також незвичайні сполуки мікроорганізмів.
Які якості мають ці мінводи?
• Вони автивізують виділення жовчі та знижують відсоток шкідливого холестерину. Прийом даної води допомагає покращити фільтраційну та сечовидільну діяльність нирок.
• Використовується для терапії та профілактики патологій жовчних шляхів, печінки, а також терапії холециститу, гепатиту, уролітіазу, пієлонефриту.

Джерело №1
Це мін вода слабомінералізована, з високим рівнем NA, Са та гідрокарбонатів. Також у хімічному складі містяться мікроелементи спиртових смол, карбонові кислоти та інші мікроелементи.
Ця вода була досліджена серед перших. Пити її можна лише за рекомендацією лікаря. Ця вода відрізняється такими якостями:
• Сильна сечогінна дія, допомагає вимити пісок, слимаки, гній та дрібні камені з нирок.
• Використовується для лікування пієлонефриту, уролітіазу, патології жовчного міхура.
Це джерело можна знайти у лісі неподалік готелю.

Вода у джерелі №3
Ще одне джерело, яке можна знайти недалеко від готелю. Вода в ньому слабокисла та слабомінералізована з високим вмістом кальцію та гідрокарбонатів. Відрізняється явним запахом сірководню та дуже високим вмістом брому, фтору, міді, цинку, йоду, кобальту та інших речовин.
Ця вода має такі властивості:
• знімає запалення та має сечогінну дію;
• дозволяє відновити нормальну роботу нирок;
• стимулює циркуляцію крові;
• допомагає у терапії діабету.

Вкрай важливо перед прийомом води, проконсультуватися з лікарем, оскільки неправильний вибір джерела чи обсягів пиття може погіршити проблему.