Decor 19

Коли мандрівники вибирають місця для свого відпочинку, насамперед вони звертають увагу на різні рейтинги та відгуки гостей, які вже побували у тому чи іншому готелі. Зрозуміло, думка кожного гостя є суб’єктивним, але якщо витратити набагато часу і порівняти публікації, відгуки про готелі з різних джерел, можна скласти більш-менш реальну картину.
Отримати статус “Найкращий готель України”, або навіть “Найкращий готель у Карпатах”, хай навіть неофіційний, не так просто. Для цього необхідно забезпечити такий рівень сервісу, при якому гості будуть готові ставити високі оцінки, залишати позитивні відгуки про готель на більшості ресурсів в інтернеті.
Досить часто для того, щоб потрапити до топ рейтингів готелів України, готельєри вдаються до допомоги інфлюенсерів – блогерів, які займаються оглядами на туристичну тематику. Публікації з великою кількістю переглядів призводять до того, що пошукові системи визначають той чи інший готель як популярний, гідний уваги, і як результат за запитами на кшталт “Найкращий готель України”, “ТОП 10 готелів України”, і це дійсно підвищує позиції в пошуковій видачі , призводить до реальної популяризації
При виборі кращого варіанту для відпочинку слід враховувати, що багато статей з рейтингами та рекомендаціями мають явно замовний характер. Якщо мандрівники шукають справді найкращий готель у Карпатах, крім інформації з сайтів туристичної тематики, варто пошукати та уважно вивчити офіційний сайт.
Особливо уважними треба бути, якщо йдеться не просто про відпочинок, а ще й про питання оздоровлення та отримання кваліфікованих діагностичних та медичних послуг. Тут все дуже індивідуально, тому навіть якщо розглядається варіант з найкращих готелів України, що входить за різними версіями в рейтинг топ готелів України або Карпат, слід постаратися отримати інформацію з перших рук і зв’язатися з адміністрацією готелю безпосередньо.
Найкращі СПА готелі в Карпатах розташовані в основному на курортах Східниця та Трускавець. Якщо Трускавець як курорт був відомий з незапам’ятних часів, то Східниця активно розвивається вже в наш час. Майже всі найкращі готелі Східниці з медичною спрямованістю та спа побудовані відносно недавно, а отже оснащені найновішим обладнанням, використовують останні інноваційні технології. Інфраструктура таких комплексів включає басейни, сауни, спа салони, кабінети для діагностики та оздоровчих процедур, салони косметичної медицини, що надає відпочинку статус luxury та дає право претендувати на гідне місце у рейтингу “Найкращі спа готелі в Карпатах” або навіть “Найкращий спа готель України “.
Комплекс Kyivska Russ Resort Medical & SPA, наприклад, повністю відповідає запитам найвибагливіших гостей, що шукають серед безлічі варіантів найкращий готель у Східниці або вибирають місце для відпочинку та лікування зі списків топ готелів України.