Decor 19

В готелі «Київська Русь» раді кожному гостю, незалежно від його віку. І для кожного створюються максимально комфортні умови для повноцінного відпочинку. Поки батьки відвідують процедури, або хочуть провести час на самоті, діти можуть відвідати дитячу кімнату. 

 

Дитяча кімната: безпечно, цікаво та корисно 

На відміну від дорослих, діти не люблять проводити час у неробстві. Їм весь час потрібно чимось займатись, або знайти вихід нескінченній енергії та допитливому розуму. Для цього в готелі «Київська Русь» і було створено сучасну дитячу кімнату. 

Це інтерактивне та цікаве приміщення з великою кількістю різноманітних іграшок та настільних ігор. Весь час разом із дітьми у кімнату знаходяться досвідчені вихователі. Вони слідкують, щоб кожен малюк почував себе комфортно та весело проводив час. 

Вихователі не тільки забезпечують безпеку дітей, але й кожного дня влаштовують їм цікаві заняття:

  • рухливі ігри;
  • інтелектуальні ігри;
  • конкурси;
  • тематичні вечірки;
  • уроки рукоділля;
  • театральний гурток;
  • гурток «умілі ручки»;
  • майстер-класи з виготовлення оригамі, аплікацій тощо. 

Увесь необхідний інвентар для ігор та рукоділля надає готель. 

Дитяча кімната працює кожного дня та є безкоштовною для кожного гостя. Це чудове рішення, яке дозволяє батькам отримати трохи вільного часу, а дітям – весело провести час разом з однолітками.

Діти до 4 років можуть перебувати у дитячій кімнаті тільки у супроводі батьків. 

 

Розваги для дітей в готелі «Київська Русь»

В готелі «Київська Русь» нудьгувати не доведеться ні дітям, ні дорослим. Окрім дитячої кімнати, малюки можуть активно провести час на дитячому майданчику, або пограти у комп’ютерні ігри у кіберклубі. 

Також можна взяти на прокат велосипеди чи електросамокати й покататись по красивим околицям, або орендувати спортивний інвентар та пограти у різноманітні ігри. 

У готелі «Київська Русь» створено ідеальні умови для відпочинку з дітьми. Персонал з увагою ставиться до кожного гостя, в тому числі до малюків. Цей відпочинок дитина запам’ятає як цікавий та веселий.