Decor 19

Відпочинок у Карпатах – це завжди цікаво.

Велика кількість людей полюбляє активні заняття: прогулянки, екскурсії тощо. Але не кожна людина готова цілими днями подорожувати та відвідувати пам’ятки цих земель. Дехто з гостей бажає проводити спокійно, але при цьому не бажає нудьгувати.

Готельний комплекс «Київська Русь» пропонує дуже різноманітний відпочинок та цікаве дозвілля для дорослих та дітей. Кожен знайде собі заняття по інтересам.

 

Різноманітне та цікаве дозвілля у готелі «Київська Русь»

Своїм гостям готель пропонує різні види активностей та відпочинку. Активні відпочиваючі можуть взяти напрокат:

  • велосипеди;
  • електросамокати;
  • квадроцикли;
  • знаряддя для скандинавської ходьби.

Також гості можуть відвідувати екскурсії у красиві місця Карпат, гори, до річок, тощо.

На території готелю також можна провести час дуже цікаво. Для гостей влаштовують майстер-класи та турніри, вечори живої музики, тощо.

Вони можуть займатись йогою, провести вечір в кінозалі, пограти в більярд тощо. У готелі є досить велика бібліотека, де ви можете взяти книжки та провести затишний спокійний вечір за читанням.

Для тих, хто любить комп’ютерні ігри працює кіберзал.

 

Розваги для дітей

Якщо гості приїжджають з дітьми, діти також проводитимуть час із задоволенням, а батьки матимуть змогу відпочити наодинці.

Для малюків працює дитяча кімната з ігровими зонами. Діти проводять час разом із професійними вихователями. На малюків чекають активні ігри та творчі заняття. Вихователі проводять тематичні вечірки та конкурси, а також заняття з рукоділля для дітей. Малеча займається інтелектуальними іграми, театральним гуртком, роблять аплікації та орігами тощо.

 

Басейни та сауна у готелі «Київська Русь»

Плавання завжди чудово впливає на самопочуття та стан здоров’я. У готелі для гостей працює два басейни: закритий та відкритий із джакузі та неймовірним видом на гори. У закритому басейні є фінська баня, яка допоможе максимально розслабитись та відчути усю можливу насолоду від життя.

Окрім фінської гості можуть провести час у інфрачервоній сауні, яка дуже ефективно прогріває усі кістки, суглоби та м’язи, виводить шлаки та прискорює кровообіг.

 

У готелі «Київська Русь» є все для цікавого дозвілля, сповненого приємними враженнями та подіями. Ніхто із гостей не знаходить часу на нудьгу. «Київська Русь» – це першокласний відпочинок у найкрасивішому курорті України.