Decor 19

У Kyivska Russ Resort Medical & SPA ми пропонуємо вам найефективніші природні методи лікування, спрямовані на покращення функціонування нашого організму, забезпечуючи інструменти та знання, необхідні для перетворення нас на менеджерів нашого власного здоров’я.

Детокс-курс очищення організму без застосування медикаментів із помітним терапевтичним ефектом. Дія терапії спрямовано відновлення правильної роботи травної системи, нормалізацію обміну речовин та активацію важливих процесів. Після терапії у пацієнтів покращується самопочуття та настрій, стан шкіри та волосся, апетит та травлення, змінюється спосіб життя та звички, проходять багато хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту, опорно-рухового апарату, нервової системи і не тільки.

Всі використовувані методи поділяють філософію в Kyivska Russ Resort Medical & SPA: малоінвазивна з чудовими результатами, що дозволяє пацієнту негайно повернутися до повсякденного режиму. На додаток до ручних методів, наш комплекс використовує найсучасніші, інноваційні та ефективні пристрої останнього покоління для лікування тіла, обличчя!