Decor 19

Літо – найкращий час для відпочинку всією родиною, оздоровлення та набуття неймовірних вражень, які залишаться у Вашої дитини на все життя. Карпати – це чудовий вибір для канікул у серпні. Ви зможете чудово провести час зі своїми дітьми сховавшись від виснажливої спеки міста у прохолодних лісах поблизу чарівних озер та річок.

Східниця – це один з найбільш популярних курортів у останні роки. На відміну від Трускавця та інших курортних селищ тут панує тиша та спокій, що добре вплине на психологічний стан дитини.

У Східниці ви можете обрати комфортабельний готель з розвагами та різноманітними способами весело провести час. Одним з найкращих є готельний комплекс «Київська Русь». Комфортні номери, здорове смачне харчування та веселе дозвілля – тут із задоволенням проводять час як дорослі, так і діти.

 

Цікавий та корисний відпочинок для дитини у Карпатах

Дітям, як і дорослим, необхідний повноцінний відпочинок. Останній рік був дуже виснажливим для кожного українця, як фізично, так і морально, тому серпень варто приділити відпочинку та позитивним емоціям.

У готельному комплексі «Київська Русь» створено ідеальні умови для дитячого відпочинку. Спеціально для малюків:

  1. Працює дитячий клуб. Доки батьки проводять час у СПА-центрі, сауні або за читанням книги, діти можуть повеселитись у дитячому клубі. Щодня з ними працюють аніматори.
  2. Проводяться екскурсійні та туристичні поїздки. Якщо Ваша родина не звикла сидіти на місці, ви можете відправитись в один із цікавих туристичних турів.
  3. Купання у басейнах. Для маленьких дітей є пологий спуск, вода регулярно очищується та підігрівається. Купання – це не тільки весело та приємно, а й дуже корисно для фізичного розвитку дитини та її психологічного стану. Інструктори постійно слідкують за територією, тож купання цілком безпечне.
  4. Відкрита кібер-кімната та кінотеатр. Важко знайти сучасну дитину, яка б не грала у комп’ютерні ігри, тож провести час із задоволенням вони можуть у сучасній кібер-кімнаті комплексу, або подивитись фільм у нашому кінотеатрі..
  5. Працює медичний центр. Якщо дитина має захворювання, або потребує медичного нагляду, комплекс «Київська Русь» буде найкращим вибором, адже ви зможете поєднати розваги та лікування у найкращих професіоналів. Корекція постави, лікування органів ШКТ та ще понад 20-ть інших напрямків терапії у медичному центрі допоможуть ефективно покращити стан Вашої дитини.

Відпочинок із дітьми у готельному комплексі «Київська Русь» стане найкращим спогадом у житті Вашої родини.