Decor 19

Східниця відома перш за все як бальнеологічний курорт із цілющими мінеральними водами. Гості Східниці мають можливість чудово проводити час на території сучасних комфортабельних готелів. Це невелике містечко, яке ви можете повністю обійти за пів години. Воно оточене прекрасною природою, лісами та річками.

Але якщо Вам цього недостатньо і Ви бажаєте відпочивати більш активно, навколо є чимало чудових та цікавих місць, які ідеально підходять для екскурсій. 

 

Які тури найбільш популярні біля Східниці?

 

Екскурсія з риболовлею «Карпатська Швейцарія»

Це чудове мальовниче місце, пронизане атмосферою Швейцарії. Воно розташоване у підніжжя гори Парашки. Ви побачите дзеркально чисті ріки, прогуляєтесь по Національному парку «Сколівськи Бескиди» та зможете половити форель та осетра у самому селищі. Тут же можна і приготувати ваш улов.

 

Фортеця Тустань

Це місце пронизане легендами, овіяне нерозкритими таємницями, цікаве як з історичного погляду, так і з міфічного. Перші згадки про неї з’явилися у 1340 році. Залишки фортеці знаходяться на Урицьких скелях – це унікальне місце, аналогів якому немає у всій Європі. До наших часів збереглись залишки муру, сходи, коридори, печери, криниці й склепіння.

Прогулянка дасть відчути потужну енергетику та насолодитись неймовірною красою природи.

Біля фортеці є музей, який обов’язково варто відвідати, якщо ви цікавитесь історією. Там ви зможете дізнатись про цікаві факти про фортецю, приміряти середньовічні обладунки та потримати булаву. У цьому ж місці проходить фестиваль «Ту Стань» – захопливий та яскравий захід.

 

Національний парк «Сколівські Бескиди»

Це пам’ятка природи та рекреаційна зона. Ви зможете побачити ялинкові, букові та смерекові ліси, яких не торкнулась рука людини. на території прокладено 11 різних пішохідних маршрутів різної складності: до водоспаду Гуркало, долиною річки Кам’янки, за «Бучині», на гору Парашку, до озера Журавлиного тощо.

Деякі можна пройти пішки, інші – на автомобілі, також можна взяти кінний тур. Це ідеальне місце для єднання з природою.

 

Інші цікаві тури

Курорти Східниці пропонують чимало можливостей відпочити, весело провести час та отримати певну дозу екстриму. Ви можете відправитись:

  • джип-тур Карпатами;
  • на гірськолижні курорти;
  • озеро “Синевір”;
  • Бойківське весілля;
  • Мукачево + Косино;
  • зоопарк “Лімпопо”;
  • купання в чанах тощо.

Нудьгувати у Східниці вам точно не доведеться.