Decor 19

Відпочинок – це найочікуваніший час у житті кожної людини, тож його треба проводити так, щоб цей він запам’ятався на все життя. Щоб відпустка пройшла ідеально, треба заздалегідь продумати де, і як Ви хочете її провести. 

Східниця – один з найбільш популярних курортів України. Це чудове мальовниче селище у Карпатах, де створено ідеальні умови для відпочинку та оздоровлення.

Чому з усіх варіантів варто обрати Східницю, та чим так славиться цей курорт?

 

Причина №1 

У Східниці велика кількість унікальних мінеральних джерел, тож Ви зможете зміцнити своє здоров’я отримуючи воду безпосередньо із джерела. З цієї ж причини тут працюють найкращі медичні центри, які використовують у лікуванні мінеральні води.

 

Причина №2

Це неймовірно красиве місце: густі ліси, карпатські гори, озера і річки створюють чарівний пейзаж. Єднання з природою допоможе набратись сил, до того ж Ви можете проводити час у піших прогулянках по мальовничим околицям, відправитись на рибалку або у велотур насолоджуючись чистим повітрям  

 

Причина №3

Тут дуже тихо та спокійно. Якщо Ви втомились від шуму міста, новин, переживань, це ідеальне місце, де Ви знайдете тишу та усамітнення. На відміну від багатьох популярних курортів тут немає нічних клубів та інших закладів, що створюють галас та метушню. Відпочинок у Східниці обирають ті, хто прагне фізичного та душевного відновлення у гармонійній атмосфері.

 

Причина №4

Умови на будь-яку кишеню. Ви можете орендувати бюджетне житло, стандартний номер або президентські апартаменти. У Східниці знайдеться варіант на будь-який бюджет. Ті, хто хоче витратити небагато грошей обирають недорогі будинки чи кімнати, а якщо ж Ви прагнете провести час у комфорті та з європейським сервісом, можна забронювати номер в одному з престижних готелів, наприклад, «Київській Русі».

 

Причина №5

Велика кількість розваг. Якщо Вам треба провести час без зайвих рухів, можна полежати у басейну з книжкою або піти у СПА-салон, але якщо Ви полюбляєте активний відпочинок, нудьгувати також не доведеться. У Східниці можна відправитись у піший тур, велотур по околицях, орендувати електросамокат, або поїхати на риболовлю.

 

Не можна забувати й про те, що тут працюють найкращі медичні центри, тож якщо Ви шукаєте місце для лікування, омолодження та загального оздоровлення, Східниця буде чудовим варіантом.