Decor 19

Які майстер класи для дорослих та дітей сьогодні мають найбільший успіх? Звісно ж, кулінарні! Скуштувавши якусь страву з вишуканим і насиченим смаком у ресторані, хочеться і самому її приготувати, щоб порадувати близьких або побалувати себе. Але використовувати книги рецептів чи шукати покрокове приготування в інтернеті – це не найкращий варіант для більшості сучасних страв європейської, азіатської чи американської кухонь. Не кажучи вже про те, що доведеться витратити багато часу на пошуки відповідного рецепта, який, до того ж, може бути адаптований під наші умови (використання дешевих або більш звичних компонентів), а значить оригінальний смак страви ви вже не зможете отримати.
У кожного з нас іноді виникає бажання приготувати щось особливе та порадувати близьких новою та незвичайною їжею. На наших майстер-класах шеф-кухар не тільки розкривають тонкощі смачних рецептів, але й допомагають досконально розібратися в нюансах кулінарного мистецтва: дізнатися про правильне ставлення до їжі, познайомитися з різними інгредієнтами та навчитися розбиратися в принципах поєднання продуктів.
На майстер-класах у Kyivska Russ Resort Medical & Spa Ви, разом з іншими учасниками та шеф-кухарем, приготуйте різноманітні страви. Вас неодмінно чекає успіх та відмінні емоції!

Щочетверга та суботу о 16.00 чекаємо приємну зустріч у нашому ресторані! Чудові емоції, час проведений разом та смакоти власного приготування!