Decor 19

Дартс – це заняття, яке вимагає від людини виняткової фізичної підготовки та відмінного здоров’я. Починати можна грати в будь-якому віці без обмеження. Ця гра не вимагає дорогого професійного обладнання та екіпірування, спортивного залу чи стадіону. Все що вам потрібно – це мета і дротики.

Грати в дартс можна не лише у приміщенні, а й на повітрі. Навіть за помірного вітру дротики, що мають металеві елементи, нікуди не полетять. Регулярна гра в дартс помітно покращить вашу поставу, координацію рухів та гостроту зору.

Більярд – це своєрідний синтез кількох видів спорту – тенісу, стрілянини, спортивної та художньої гімнастики. Гра в більярд дозволяє чудово зняти напругу та втому, відмінно відпочити. Більярд – гарна, інтелектуальна та благородна гра, яка у процесі розвитку та вдосконалення набула багатьох різновидів.

Більярд – одна з найдавніших ігор у світі. Ймовірно, батьківщиною більярду є Індокитай. За іншою версією він зародився в Єгипті. Про це свідчать зображення гравців у м’яч із палицями, що нагадують сучасний кий, у старовинних фресках та барельєфах.

Настільний теніс – гра, яка тренує не тільки тіло, а й мозок. Дехто вважає гру в теніс просто відпочинком. Але це не так. Під час гри ви багато рухаєтеся використовуючи все тіло, тренуєте очі, покращуєте координацію рук і ніг, всі ділянки вашого мозку задіяні та працюють, тому що ви плануєте стратегію гри, тактику, і відстежуєте м’ячі та удари. Цей вид спорту не є травматичним.

Настільний теніс, одночасно, є другим за популярністю масовим спортом та наймолодшим з основних видів спорту у світі. Якщо Ви не любите теніс, значить… Ви ще просто не пробували грати у нього. І це справді так: у пінг понг грати весело, просто і необтяжливо, це змагання припадає до душі абсолютно всім, хто хоч раз брав у руки ракетку.

Оренда або прокат велосипедів – досить популярна послуга. Вона працює нарівні з подібними послугами прокату інших транспортних засобів Основною перевагою прокату є можливість користуватися річчю, в нашому випадку на велосипеді, без її придбання. Прогулянки на свіжому повітрі, гірськими стежками – саме те, що потрібно!

Електросамокати – дуже зручний, приємний та екологічний спосіб пересування. Якщо ви відвідали Східниці як турист – прогулянка електросамокатів гірськими доріжками гарантує Вам хороші враження. Наші електросамокати відрізняються чудовим технічним станом і навіть можливістю кататися вдвох з дитиною.