Decor 19

У курортне містечко Східниця в Українських Карпатах приїжджають з різних куточків України та навіть зі всього світу. Воно є відомим та популярним своїми мінеральними водами, які мають лікувальні властивості. Саме це місце щороку у будь-яку пору обирають приїхати на відпочинок та водночас покращити здоров’я та самопочуття. У цьому селищі розташовано багато джерел, а саме – Андроповське джерело 25 та 26. Вода має властивості, які позитивно впливають на організм.

Тобто, в Східниці 25 та 26 називають джерела мінеральних вод, що застосовують для лікування.

Ви не можете не помітити, що тут працює багато готелів та санаторіїв, один з них – це Kyivska Russ Resort Medical&Spa. Тут з радістю готові прийняти гостей та забезпечити комплексний підхід до лікування та перебування – комфортне проживання на період оздоровлення та запропонувати ряд інших послуг, для зручності та ідеального проведення часу в мальовничій місцевості, що наповнена різноманітними активностями. Ви можете відвідати мінеральні джерела, одне з яких джерело 25 у Східниці, поєднавши це з відвідинами містечка та гір.

Східниця – це місце, що фізично та морально відновить ваш стан та залишить позитивні емоції від перебування! А мінеральна вода оздоровить та подарує нові сили!

Основні лікувальні властивості

 • 25 джерело у Східниці має вміст органічних речовин та є слабомінералізована. З більш вираженою жовчогінною дією
 • 26 джерело у Східниці є з хімічним складом – гідрокарбонатів, сульфатів, кальцію та магнію, органічні речовини та є слабомінералізована. З більш вираженою сечогінною дією

Захворювання при яких лікарі радять пити воду з джерела 25 і 26 в Східниці

Лікарі рекомендують вживати мінеральні джерела, щоб оздоровитися, підлікувати певні проблеми зі здоров’ям та забезпечити нормальну роботу організму.

Обов’язково, перш ніж вживати при хронічних захворюваннях, проконсультуйтеся зі спеціалістом!

Тут можна знайти місце для комплексного підходу до процесів організму, а саме різні санаторії та готелі. “Київська Русь” допоможе вам якісно організувати відпочинок в Східниці, та, навіть, якщо у вас післяопераційний період забезпечує усім необхідним!

Джерело 25

Джерело №25 – це слабомінералізована вода з вираженою жовчогінною дією.

Лікарі радять вживати воду:

 • при хронічних пієлонефритах
 • при хронічних циститах
 • хто має хронічні гепатити
 • при холециститах
 • при холангітах
 • після операцій на нирках
 • під час лікування урологічних захворювань
 • після хвороби Боткіна.

Джерело 26

У воді є гідрокарбонатно-сульфатно-кальцієво-магнієві елементи. Вона насичена органічними речовинами і кислотами. Має сечогінну та протизапальну дію.

З джерела 26 лікарі рекомендують пити воду:

 • тим хто бажає позбутися сечокам’яної хвороби
 • при хронічних захворюваннях нирок
 • при сечовивідних хворобах
 • при літогенних діатезах

Як знайти джерело № 25 та 26 в Східниці

Джерела мінеральних вод 25 і 26 знаходяться біля рекреаційної зони “Явори”. Або розташовані поруч, на узліссі неподалік санаторію «Зелений бір», що теж може стати для вас вказівником на карті.

Як правильно вживати мінеральну воду

Для того щоб розпочати курс лікування з джерела 25 та 26, вам необхідно відвідати спеціаліста – це важливо для здоров’я, не кожному рекомендовано вживати ту, чи іншу мінеральну воду. Адже, своїм хімічним складом вони можуть нашкодити, якщо підхід буде не відповідальний.

Лікування водою типу «Нафтуся» з джерела 25 і 26, тобто з підвищеним вмістом органічних речовин, лікарі радять при захворюваннях нирок і сечовивідних шляхів: сечокам’яна хвороба, пієлонефрит, цистит, природжені аномалії, простатит, захворюваннях органів травлення: хронічний гепатит, коліт, дискінезія кишечника, жовчнокам’яна хвороба, панкреатит, холецистит, при захворюваннях обміну речовин: цукровий діабет, ожиріння і зайва вага.

Важливо знати, що термін зберігання оздоровчих властивостей води є лише протягом 2 годин.

Бювет мінеральних вод в комплексі Київській Русі

Щоб провести відпочинок у Східниці та спробувати програму лікування мінеральними водами, вам достатньо обрати санаторій, чи готель, який допоможе у всіх активностях та зробить цей процес легким, результативним та релаксуючим.

У комплексі «Київська Русь Resort Medical&Spa» будуть раді гостям та  охочим відпочити, оздоровитись з мінеральних джерел, тобто спробувати лікувальні води Східниці. Разом з нами – це буде легко, цікаво та з комплексним підходом до вашого здоров’я!

У «Київська Русь Resort Medical&Spa», для максимального комфорту гостей, відвідувачів та охочих, розташований власний бювет мінеральних вод. Ви будете мати можливість спробувати 9 популярних джерел, а саме: №25 і 26, №10, №1, №3, №2С, №18С, №357, №21, №13.

Тобто, вам не потрібно організовувати подорожі з одного кінця в інший, бо всі оздоровчі активності в одному місці. У вільний час ви можете запланувати екскурсії, прогулянки, відвідати місцеві ресторани, ознайомитися з культурою, організувати фотосесію, чи спробувати інші цікаві вам можливості та послуги, які надає наш готель, чи природа – Українські Карпати.

У нашому готелі ви відчуєте організованість, зручність, комфорт та приємну атмосферу у будь-яку пору. Наші працівники щоденно піклуються про якість води! Ми робимо все необхідне для якісного вживання та результату, тому регулюємо температуру, при потребі, деякі з вод підігріваємо для вживання, доставляємо до бювету у спеціальних резервуарах, а головне – вчасно, щоб зберегти усі лікувальні властивості. Кількість та комбінація призначається лікарем індивідуально на консультації безпосередньо у нашому комплексі «Київська Русь Resort Medical&Spa».

Обов’язково відвідайте спеціаліста перед споживанням мінеральних вод 25 і 26 та інших – це важливо для здоров’я та курсу лікування!