Decor 19

Щоб провести відпочинок у Східниці та оздоровитись цілющою водою гості приїжджають сюди з усієї Європи. У селищі є близько 38 мінеральних джерел.

«Андроповський» називають джерела мінеральних вод № 25 та 26, які розташовані поруч на узліссі неподалік санаторію «Зелений бір». Дану лікувальну воду зазвичай застосовують на лікування урологічних захворювань. Наприклад, вода з джерела № 25 застосовується при гепатитах, холецистит, у післяопераційний період. Вода із джерела № 26 призначається при хронічному захворюванні нирок. Назва джерела пов’язана з ім’ям радянського генсека Ю. Андропова, якому цю воду щодня доставляли на лікування до Москви. Хочеться відзначити, що Східниця – це дивовижне місце для відпочинку. Тут можна поправити своє здоров’я, насолодитися чудовими краєвидами Карпат та українським колоритом. Будь-якої пори року ви знайдете собі заняття до душі і будете зачаровані цим гірським краєм.

Нагадаємо, що в готелі Kyivska Russ Resort Medical&Spa є власний бювет мінеральних вод (9 джерел), серед яких також є 25-26!