Decor 19

Ви не маєте ідеї, як провести вихідні? Хочете відпочити, щоб одночасно розслабитися й подбати про своє тіло? Візит до SPA в Kyivska Russ Resort Medical&Spa

– це чудова ідея добре провести час в гармонії із собою.Тут Ви зможете відпочити наодинці,з сім’єю та друзями. Також Ви можете придбати СПА тури від нашого комплексу, в яких професійно складені косметологічні програми догляду за собою, своїм тілом в поєднанні з водними процедурами, масажами,відвідинами сауни та басейнів.Протягом цих днів у вас буде можливість відмінно відпочити в самому серці мальовничої Східниці,в Прикарпатті – місці,яке огорнуте недоторканною природою. Такі вихідні дадуть багато енергії на цілий тиждень, а також стануть заміною тривалих свят.

 • СПА-центр – це місце, побудоване та підготовлене для того, щоб дати можливість людям відпочити та позбутися стресу. Теплі басейни, дозволяють людям плавати і відчувати ейфорію, тим самим забуваючи про всі тиски щоденного життя.
 • Фінська сауна  – це місце з високою температурою і низькою вологістю. Показники вологості тут коливаються від 10 до 15%. При цьому температура в приміщенні може досягати 130 градусів. Тіло поступово прогрівається, а піт виділяється виключно через високу температуру в приміщенні.Описуючи фінську сауну, не можна не згадати про її вплив на організм людини. Прийнято вважати, що регулярне відвідування сауни сприяє очищенню організму. Процедура виводить шлаки, токсини, омолоджує організм. Якісний банний процес стане допоміжним заходом для чищення організму при використанні різноманітних БАДів, вітамінів і очисних коктейлів. Шлаки і токсини накопичуються в тілі і здатні вплинути на стан шкіри, волосся і самопочуття.
 • Чани – купання в чані переноситься організмом набагато легше і комфортніше, ніж гаряче повітря саун і лазень. У чані термічний вплив поширюється тільки на нижню частину тіла, в той час як дихаєте ви чистим і прохолодним гірським повітрям. Гаряче повітря не обпалює обличчя, прогрів відбувається рівномірно. Ще один важливий плюс – процедури в чані мають короткий список протипоказань в порівнянні з лазнею і сауною. Для багатьох людей це єдиний безпечний варіант термічного впливу на організм. З цього випливає ще один важливий плюс чанів – оздоровчий ефект.
  ☎️ +38 (067) 656-89-55
  📞 +38 (095) 414-33-44
  📱 +38 (03248) 48-901
  📨Email: booking@kyivskaruss.com.ua
  📨 Skype: kyivska.russ viber
  🏷️ Viber: +38 (095) 414-33-44 viber
  🏞️ Fax: +38(03248)48-900
  Розташування: вулиця Тараса Шевченка, 2А, Східниця, Львівська область, 82391