Decor 19

Немає нічого подібного до затишку,спокою та тиші  від відпустки та відпочинку в наших дерев’яних коттеджах в 5 хвилинах ходьби від самого комплексу Kyivska Russ Resort Medical&Spa.

Шукаєте ідеальне місце для літнього відпочинку для вашої родини цього літа? Наші коттеджі Kyivska Russ Resort Medical&Spa в Східниці – це фантастичний вибір для сімей, які хочуть насолодитися всім, що може запропонувати гірське літо в одному з найкрасивіших куточків Прикарпаття – мальовничій Східниці.

Великий коттедж


Унікальний дерев’яний котедж з авторським дизайном. Має п’ять спалень, 1 простору вітальню з скляною терасою,що виходить на задній дворик з видом на гори, кухню, гардеробну. Інтер’єр складається з вишуканого меблевого дерев’яного гарнітура, двоспальними ліжками (розмір 180 х 200 см, 160 х 200 см), дерев’яним та килимовим покриттям.Камін,бібліотека,великий стіл на 12 осіб

Малий коттедж


Унікальний дерев’яний котедж з авторським дизайном. Має дві спальні, 1 простору вітальню, ексклюзивна кухня на дровах, просторий коридор,фінська сауна,чан,гардероб. Інтер’єр складається з вишуканого меблевого дерев’яного гарнітура, двоспальними ліжками (розмір 180 х 200 см, 2 роздільні ліжка 90 х 200 см), дерев’яним та килимовим покриттям. Камін,великий стіл, сервант з посудом.