Decor 19

Літо в Карпатах! Якщо вас цікавить літній відпочинок у Карпатах – Ви точно не помилиться у виборі. Можливо, у деяких туристів Карпати асоціюються тільки з гірськолижним відпочинком – і даремно! Відпочинок у Карпатах влітку не менш цікавий та різноманітний. Літо в Карпатах, смт.Східниці – рай для тих, хто мріє відпочити від шуму мегаполісів та міського шуму, подихати неймовірно свіжим та чистим гірським повітрям, оздоровитися душею і тілом, а також сповна насолодитися тишею та красою природи. Нереально красиві гори , старовинні смереки та сосни, зелені ліси, струмки, швидкі гірські річки та озера – це все потрібно побачити на власні очі, тому неодмінно варто приїхати на відпочинок у саме серце Прикарпаття влітку.Особливо такий відпочинок підійде нашим найменшим гостям!

Прекрасні і мальовничі Карпати завжди радо зустрічають гостей. Гори – це не тільки неймовірні природні пейзажі, свіже гірське повітря, а й унікальне джерело в якому можна відновити і наповнити свою життєву енергію. Чим же зайняти себе відпочиваючи в Карпатах з дітьми? Погодьтеся, важко підібрати місце, яке краще підійде для сімейного відпочинку ніж карпатські гори. Тільки тут в оточенні неймовірної природи, ви можете чудово провести час з вашими дітьми, тут у них точно не буде часу на сидіння перед комп’ютером, адже навколо стільки всього цікавого і захоплюючого.

В Kyivska Russ Resort Medical&Spa ми пропонуємо активний відпочинок для ваших малюків у поєднанні з широким спектром процедур для оздоровлення найменших пацієнтів у нашому медичному центрі. Піші прогулянки по Східниці, поїздки в дельфінарій, парк динозаврів,зоопарк…Електросамокати,велосипеди,дитячий клуб,дитячий майданчик. дитячий клуб,кінофільми в нашій кінозалі, а ще смачне дитяче меню!

☎️ +38 (067) 656-89-55
📞 +38 (095) 414-33-44
📱 +38 (03248) 48-901
📨Email: booking@kyivskaruss.com.ua
📨 Skype: kyivska.russ viber
🏷️ Viber: +38 (095) 414-33-44 viber
🏞️ Fax: +38(03248)48-900
Розташування: вулиця Тараса Шевченка, 2А, Східниця, Львівська область, 82391