Ring close Ring hover Забронювати
Decor 9
Decor 8

Готель пропонує своїм гостям відчути на собі користь плавання та відвідати внутрішній і відкритий басейн з джакузі з неймовірним видом на гори. Плавання – це красиве тіло, розвинені м’язи та міцне здоров’я. Відвідування басейну – чудове проведення часу, емоційне розвантаження й задоволення!

Басейни


Шукаєте чудове місце для відпочинку та оздоровлення у Львівській області? Готельний комплекс “Київська Русь” у Східниці має чим вас потішити. Мальовничі гори та чисте кришталеве повітря Карпат це вже запорука хорошого відпочинку, а вишуканий готель у Східниці з басейном – ідеальне поєднання. На території комплексу ви можете поплавати у внутрішньому басейні у приміщенні комплексу та розслабитись у відкритому басейні та джакузі на вулиці з неповторним краєвидом на гори. А всім відомо, що плавання – це красиве тіло, розвинені м’язи, міцне здоров’я, а також емоційне розвантаження та задоволення.

Басейн у Східниці

В готелі “Київська Русь” гості можуть відчути на собі позитивний вплив та користь від плавання у двох різних басейнах: відкритому та закритому.
Басейни обладнані плавним входом у воду, а тому навіть найменші гості готелю мають змогу відпочити та поплавати, а зручні шезлонги та м’які рушники доступні для користування у будь-який час. Крім того, поряд з басейном завжди є досвідчені інструктори, які забезпечують гостей усім необхідним та гарантують безпеку під час відпочинку, а офіціанти готелю з радістю пригостять вас улюбленими напоями.
В процесі запливу частішає і поглиблюється дихання, відповідно, посилюється робота серцево-судинної системи і легенів, кров насичується киснем і усувається кисневе голодування тканин.
Заняття у воді знижують артеріальний тиск, допомагаючи в лікуванні гіпертонії, і є відмінною профілактикою хвороб серця і судин.
Доведено, що заняття плаванням є найкращими ліками проти безсоння. У людини підвищується увагу і загальний емоційний фон.

Переваги відпочинку в басейні

Відпочинок з басейном у Східниці — це не лише про релакс та засмагу. Це корисний та приємний відпочинок для тих хто дбає про своє здоров’я. Адже, медично доведено, що плавання у басейні має оздоровчу та відновлювальну дію на організму, а саме:
– заняття у воді знижують артеріальний тиск, допомагаючи в лікуванні гіпертонії та є відмінною профілактикою хвороб серця і судин. Оскільки під час запливу частота дихальних рухів збільшується, а відповідно й посилюється робота
серцево-судинної системи та легенів, кров насичується киснем і зменшується кисневе голодування тканин;
– плавання за рахунок рівномірного розподілення навантаження на всі групи м’язів сприяє їх зміцненню та укріпленню, а також збільшує рівень вашої витривалості;
– заняття плаванням є найкращими ліками проти безсоння і у людини підвищується увагу та покращується загальний емоційний фон.
Крім цього, плавання вважається одним з найбезпечніших видів спорту, оскільки займатись у басейні можуть навіть ті люди, у кого є проблеми з хребтом або суглобами і навантаження у тренажерному залі для них заборонені. Також, плавання дуже корисне для людей із зайвою вагою та є прекрасною альтернативою силових навантажень.

Види басейнів та їх характеристики

Готель в Східниці пропонує 2 види басейнів:
– внутрішній критий басейн та фінська сауна, що знаходиться на першому поверсі приміщення готелю у SPA-центрі. Довжина басейну 11 м, ширина 7, глибина – 1,5, а температура до +29 °C;
– відкритий басейн з джакузі, що розташований на вулиці у зеленій зоні поряд з літньою терасою, довжиною 10 м, шириною 5 м, а глибиною 1,5 метра.Температурний режим — до +29°C.

Очищення басейну

Персонал готелю “Київська Русь” відповідально ставиться до дотримання санітарних норм та забезпечення безпечних умов перебування відвідувачі. Тому очищення води у басейні проводять кожного дня, за допомогою хімічної, механічної та озонової очистки води. А контроль за рівнем кисло-лужного середовища води (Ph) – здійснюється постійно, відповідальними фахівцями.

Графік роботи

Відвідувати внутрішній басейн можна щодня з 7 години ранку до 23.00. Інформація про роботу відкритого басейну влітку буде розміщена на нашому сайті на початку літнього сезону.

Ціни на відпочинок в басейні

Ціна на відвідування басейнів входить у вартість тарифу проживання. Ознайомитись з тарифами та забронювати номер в готелі з відкритим басейном у Східниці ви можете на сайті комплексу “Київська Русь”.

Інші послуги спа-центру


SPA комплекс

На курорті “Київська Русь” ви можете повноцінно розслабитись, відпочити та отримати максимум позитивних емоцій після плавання у басейні. Також ми пропонуємо вам відвідати наш Спа цент та приємно провести час і при цьому отримати максимальну користь для вашого здоров’я!

 

Косметичні процедури для обличчя

Різноманітні косметичні процедури для обличчя з використанням сучасної косметики італійського бренду Messena.

Косметологічний салон

Косметологічний салон готелю “Київська Русь” – ідеальне поєднання високого рівня надання послуг, використання сучасного обладнання та якісних матеріалів від світових виробників. А тому «Medical&Spa» пропонує своїм клієнтам широкий спектр косметологічних процедур!

Тренажерний зал

Тренажерний зал нашого готелю – це ідеальне місце для тих, хто піклується про своє здоров’я. Поєднання новітніх спортивних технології та професійно підібраних програм нашити тренерами це запорука вашої краси та здоров’я.

СПА тури

СПА-тури у готелі Східниці “Київська Русь” — це чудова можливість втекти від повсякденного життя і подарувати собі не лише незабутній відпочинок, а і відчуття релаксу та єднання з природою, яке залишиться з вами надовго!

Бювет мінеральних вод

На території готельного комплексу розташований власний бювет мінеральних вод, де представлені 9 популярних та корисних джерел: №25, №10, №1, №3, №2С, №18С, №357, №21, №13.

Contacts background

Інші послуги комплексу “Київська Русь”