Decor 19

Гори викликають. Гори манять. Гори чарують. Гори заспокоюють…  Відволіктися хоч на кілька днів, перезавантажитися та відпочити морально. Запрошуємо на гірський вікенд у саме серце Прикарпаття – Східницю. Від приголомшливих краєвидів  найбільш незвичайних місць регіону просто захоплює дух…

Kyivska Russ Resort Medical&Spa  розташована  прямо на в’їзді в Східниці і має зручне розташування до всіх джерел, цілющих вод. Це неперевершено чарівне місце, яке наповнене  зручностями, рестораном,медичним центром, спа центром, літньою зоною відпочинку та багато іншим.

Блукайте, здавалося б, нескінченними ділянками спокійної природи та насолоджуйтеся неймовірними можливостями споглядання недоторканної природи.

🔊🔊Розіграш від Kyivska Russ Resort Medical&Spa🔊🔊
🎁🔥🔥🔥 РОЗІГРАШ вікенду на двох в затишному готелі самого серця Прикарпаття 🔥🔥🔥

 

Хочемо запропонувати Вам трішки відволіктися від постійних тривог, подихати свіжим гірським повітрям, скуштувати цілющої води Східницьких джерел та трішки відпочити в нашому комплексі.

Даруємо літній вікенд  для 2-х в номері категорії стандарт зі сніданочком!

(2 доби)

.

Kyivska Russ Resort medical&Spa пропонує ексклюзивні послуги та переваги для комфорту своїх гостей. Серед багатьох зручностей, які може запропонувати готель, гості мають прямий доступ до бювету, спа центру, медичного центру, кінозалу та інш. У готельному комплексі є ресторан, бар та літній бар. Концепція сімейного та домашнього проживання в готелі також надає багато переваг, таких як дитяча кімната, кібер клуб, аптека, маленькі крамнички. У готельному ресторані працює частково шведська лінія, частково заказне меню на сніданках. У готелі здійснюється  обслуговування номерів (рум сервіс).

.

Початок розіграшу  01.07.2022
Завершення розіграшу: 15.07.2022

.

 

Умови дуже прості – вподобати наш пост із розіграшем у фейсбуці,написати коментар (лише 1 раз) та поширити допис у себе на сторіночці!

 

☎️ +38 (067) 656-89-55
📞 +38 (095) 414-33-44
📱 +38 (03248) 48-901
📨Email: booking@kyivskaruss.com.ua
📨 Skype: kyivska.russ viber
🏷️ Viber: +38 (095) 414-33-44 viber
🏞️ Fax: +38(03248)48-900