Luxury або лакшері – статус, домогтися якого для свого готелю бажає кожен готельер, що себе поважає.
Саме по собі це визначення ніяк не зафіксовано офіційно, і застосувати його може, в принципі, будь-який готель. Зрозуміло, що поняття luxury буде виглядати недоречно для скромного готелю, клас якого не перевищує трьох зірок, при відсутності в рейтингових списках топ готелів України, або навіть регіону.
Останнім часом мандрівники в процесі пошуку місця для відпочинку, все частіше звертають увагу на рейтинг, який готель отримує на різних сайтах в інтернеті, таких як Tripadvisor, Booking, або на самому пошуковому сервісі Google. Термін “luxury” буде супроводжувати заголовки типу “ТОП 10 готелів України” на різних порталах, але при цьому потрібно враховувати, що абсолютного і об’єктивного рейтингу не існує. З іншого боку, якщо той самий готель фігурує в топ списках на різних ресурсах, швидше за все статус “кращий готель”, або “лакшері готель” відповідає дійсності.
Статус люксового з великою часткою ймовірності будуть мати готелі, що пропонують гостям послуги СПА або фітнес-центру. Наявність в інфраструктурі СПА-салону, тренажерного залу, сауни, басейну, косметологічного кабінету говорить про те, що готель досить високого рівня і цілком може претендувати на високі позиції серед топ готелів України і поборотися за статус “кращий готель” відповідного регіону.
У переліку послуг СПА салону готелю, який претендує на люксовий статус і присутність рейтингу кращих СПА готелів України, обов’язково будуть присутні звичайні традиційні процедури хорошого косметологічного кабінету або клініки.
Істотне значення для визначення “luxury” готелю має наявність власного спеціалізованого центру велнес і косметології. Без таких послуг готель просто не може класифікуватися як ТОП СПА готель, і вже тим більше не може вважатися кращим готелем України, або курорту, як варіант – найкращим СПА готелем в Карпатах.
Якісні СПА, велнес та косметологічні процедури – досить дорогі послуги, і як правило в ТОП СПА готелях України існує пряма кореляція між вартістю проживання в номерах і розцінками на процедури. Якщо середня вартість номера висока, а ціни на послуги СПА явно нижчі за середні, і навпаки, є ймовірність, що потенційний гість і клієнт не буде сприймати всерйоз статус “кращий СПА готель України“, або “кращий СПА готель в Карпатах“.
У комплексі “Kyivska Russ Resort Medical & Spa” передбачено відповідність всім вищеописаним умовам для того, щоб по праву мати статус “кращий СПА готель в Східниці“, справедливо займати лідируючі позиції в рейтингу “топ 10 СПА готелів в Карпатах“, претендувати на гідне місце в списках топ СПА готелів в Україні та боротися за звання “кращий СПА готель України“.