• Kyivska Russ Resort Medical&Spa — це готель №1 для сімейного відпочинку в Східниці! Чому? Батьки можуть насолодитися неймовірним релаксом, при цьому відчувши чудову family-friendly атмосферу готелю! Чудовий дитячий клуб це підтверджує. Він не тільки різноманітний, а ще й найвеселіший! Це справжній рай для дітей, де акцент зроблений на розвиток Ваших малят, гірками, дитячими настільними іграми. Для діток у нас є батут, електронний баскетбол,дартс,аероігри, зона комп’ютерних ігор,електросамокати та велосипеди і ще багато іншого, щоб зайняти дітей на кілька годин. Поки батьки проходять медичні процедури чи відпочивають – дітки розвиваються,веселяться і знайомляться з нами.Літній бар – зона з коктейлями,морозивом, прохолодними напоями,вином,пивом,просекко.
  • Літня тераса ресторану – Наш атмосферний ресторан в центрі комплексу з літньою терасою! Прекрасних літній майданчик чекає на Вас! Тут Ви можете насолодитися нашими ранніми сніданками, провести ділову зустріч, романтичну вечерю або просто відпочити після прогулянки по неймовірних краєвидах. А ще — відсвяткувати невеличку подію! Літня тераса ресторану користується величезною популярністю серед гостей — це ідеальне місце відпочинку в Kyivska Russ Resort Medical&Spa!
  • Лаундж зона – після тренування чи процедур,активних прогулянок можна відпочити, поспілкуватися, перекусити. В окремій лаунж зоні стоять столи та крісла,звучит релаксуюча музика.Дрес-коду нема: в халаті чи спортивній формі можна випити сік, чай, каву, насолодитися свіжими фруктами чи пообідати ,в вечері провести романтичну зустріч під звуки музики та свічки.
  • Для любителів активного відпочинку – вуличний настільний теніс, вуличний більярд,дартс, оренда електросамокатів, велосипедів та палок для скандинавської ходьби.