Турніри з  покеру

Гра в покер – це хороша можливість провести час весело. А також з користю. Адже ця гра змусить вас обдумувати свої дії, прораховувати наперед, інколи вдаватися до хитрощів. А також сподіватися на удачу. Та для початку варто ознайомитися з головними правилами гри в покер.Покер – одна з азартних карткових ігор. Історія покеру налічує понад 500 років, а сама гра зародилася в Італії, Іспанії, Франції та Німеччині. Однак вона тоді дуже відрізнялася від сучасного покеру. Хоча головний принцип гри був збережений – зібрати кращу комбінацію карт, аніж суперник, вигравши банк.

Сімейна монополія

Настільна гра підкуповує простим і азартних геймплеєм в рамках правдоподібною економічної моделі. Механіка гри являє собою класичний «кинь-порухай». Щоб виграти, гравець повинен заробити найбільший капітал і довести до банкрутства своїх суперників. Якщо хочете, коротко розповість про ігровий процес. Отже, гравці кидають кубики і пересувають свої фішки, нарізаючи кола по периметру ігрового поля.

Вечори караоке

Багато хто говорить: «Караоке – це розвага для душі». І багато в чому це дійсно так, адже саме музика піднімає людині настрій. Але слухати музику і спробувати самому її виконати – це дві абсолютно різні речі. Про популярність караоке сьогодні свідчить кількість спеціальних «караоке-клубів» та барів, як і всі любителі живого співу відвідують з особливим інтересом.  Дуже часто відпочиваючі замовляють пісні, виконати які можна компанією з кількох людей. Дати волю своїм почуттям, виконати пісню у всій красі – ось що дійсно покращує настрій. Коли душа хоче співати, серцю бракує натхнення, а мозок просить відпочинку від робочих буднів, потрібно збирати друзів і йти розважатись! Щосуботи в барі караоке вечори з ведучим!

Турніри з більярду

Більярд – одна з найдавніших ігор у світі. Ймовірно, батьківщиною більярду є Індокитай. За іншою версією він зародився в Єгипті. Про це свідчать зображення гравців у м’яч з палками, що нагадують сучасний кий, на давніх фресках і барельєфах.Щовівторка в приміщенні бару.Коасний настрій та чудові призи!А ще час проведениц разом!