Топ готель «Kyivska Russ Resort Medical & Spa» знаходиться в Карпатах, в Східниці, в одному з відомих курортів Західної України. Відпочинок і лікування в Карпатах в Східниці відрізняється від інших курортів завдяки своїй неповторній природі і мінеральним водам з різними цілющими властивостями і можливістю лікування хронічних захворювань.
В Україні топ готель «Kyivska Russ Resort Medical & Spa» в Карпатах зможе створити всі умови для сімейного та здорового відпочинку, в поєднанні з оздоровленням, лікуванням і спа процедурами. Головною відмінністю топ готелю є високий рівень сервісу, ціни і персональний підхід до всіх своїх клієнтів, будь-якого віку. Він відмінно підійде не тільки для лікування, оздоровлення, а й для ділових конференцій, сімейного відпочинку, корпоративного дозвілля або просто романтичних вихідних.
При виборі з топ готелів України, зверніть увагу на комфортний готель Київська Русь. Топ готель по праву займає верхні позиції в рейтингах, відповідає всім вимогам, які гості пред’являють до ВІП готелях в цілому, а також до поняття найкращих готелів в Україні, в Східниці – зокрема. Позитивні відгуки про  готель є основним критерієм його вибору для кращого відпочинку.
Відпочинок в Карпатах в одному з топових готелів «« Kyivska Russ Resort Medical & Spa »» в поєднанні з оздоровленням та культурним дозвіллям – краще, що ви можете отримати для своєї сім’ї і дітей.
Виникає питання: чи може один з топ готелів України відомого оздоровчого курорту працювати без медичного центру? Звичайно, ні! Сучасний Медичний центр одного з кращих готелів подарує Вам світ, в який Ви захочете повернутися! Оснащений сучасним обладнанням і новітніми технологіями забезпечить повний спектр послуг і процедур для зміцнення вашого здоров’я і лікування за разними напрямками
Запобігати, а не лікувати – принцип довгого і здорового життя. Тому в основі роботи медичного центру «Київська Русь» лежить функціональний і інтегративний підхід.
Ми хочемо, щоб Ви відчували себе здоровим незалежно від віку і оточуючих факторів.
Вам доступні більше 1000 видів послуг, 15 напрямків лікування серед яких лікувальні та діагностичні процедури, лабораторні дослідження, експертна косметологія, anti-age догляд-за тілом та обличчям
У список послуг входять традиційні методи і авторські методики.

Під час програми оздоровлення c Вами працюють кращі європейські фахівці, які займуться вашим здоров’ям:

– ендокринолог
– фізіотерапевт
– дієтолог
– педіатр
– лор
– уролог-андролог
– офтальмолог
– судинний хірург
– невролог
– реабілітолог
– психотерапевт
– проктолог
– кардіолог
– косметолог і інші профільні фахівці.

З лікувальних послуг медичний центр пропонує безліч оздоровчих процедур:

• фізіотерапія
• озонотерапія
• гірудотерапія
• карбоксітерапіі
• водолікування
• озокеритотерапия
• реабілітація
• масаж
• плазменно терапія
• фітотерапія
• спелеотерапія

Вода в поєднанні з правильним дієтичним харчуванням (на вибір: меню детокс, веганське, вегатеріанське, дієта Майера) і спортивними тренуваннями (скандинавська ходьба, аквааеробіка, йога, пілатес, степ-аеробіка допоможуть схуднути і отримати ідеальне тіло і вагу – спеціально розроблені медичні програми схуднення допоможуть Вам у цьому.
Для того, щоб отримати максимальну перезавантаження, в готелі розробили спеціальні детокс-програми, індивідуальне харчування, програми зниження ваги і турботи про шкіру, а також тренування, йога і медитація
Ми єдині в Східниці і регіоні пропонуємо програму реабілітації після «Covid-19» розроблену відповідно до Європейських стандартів і протоколів реабілітації таких пацієнтів і виконуємо її на новітніх апаратах відомих світових виробників.