Коли мандрівники обирають місця для свого відпочинку, в першу чергу вони звертають увагу на різні рейтинги та відгуки гостей, котрі побували в тому чи іншому готелі. Зрозуміло, що думка кожного гостя є суб’єктивною, але якщо витратити набагато часу, порівняти публікації, відгуки про готелі на різних сайтах, можна скласти більш – менш реальну картину.
Отримати статус “Кращий готель України“, або навіть “Кращий готель в Карпатах“, нехай навіть неофіційний, не так просто. Для цього необхідно забезпечити такий рівень сервісу, при якому гості готові будуть ставити високі оцінки, залишати позитивні відгуки про цей готель на більшості ресурсів в інтернеті.
Досить часто для того, щоб потрапити в топ рейтинги готелів України, готельєри вдаються до допомоги інфлюенсерів – блогерів, що займаються оглядами на туристичну тематику. Публікації з великою кількістю переглядів призводять до того, що пошукові системи визначають той чи інший готель як популярний, гідний уваги, та як результат за запитами типу “Кращий готель України“, “ТОП 10 готелів України”, і це дійсно підвищує позиції в пошуковій видачі, призводить до реальної популяризації.
При виборі кращого варіанту для відпочинку слід враховувати, що багато статей з рейтингами і рекомендаціями, мають явно замовний характер. Якщо мандрівники шукають дійсно кращий готель в Карпатах, крім інформації на сайтах туристичної тематики, варто пошукати та уважно вивчити офіційний сайт.
Особливо уважними потрібно бути, якщо мова йде не просто про відпочинок, але ще й про питання оздоровлення та отримання кваліфікованих діагностичних і медичних послуг. Тут все дуже індивідуально, тому, навіть якщо розглядається варіант з кращих готелів України, що входить за різними версіями в рейтинг топ готелів України або Карпат, слід постаратися отримати інформацію з перших рук і зв’язатися з адміністрацією готелю безпосередньо.
Кращі СПА готелі в Карпатах розташовані в основному на курортах Східниця та Трускавець. Якщо Трускавець як курорт, був відомий з давніх-давен, то Східниця активно розвивається вже в наш час. Майже всі кращі готелі Східниці з медичним направленням та спа побудовані відносно недавно, а значить оснащені новітнім обладнанням, використовують останні інноваційні технології. Інфраструктура таких комплексів включає басейни, сауни, спа салони, кабінети для діагностики та оздоровчих процедур, салони косметичної медицини, що надає відпочинку статус luxury і дає право претендувати на гідне місце в рейтингу “Найкращі спа готелі в Карпатах” чи навіть “Кращий спа готель України “.
Комплекс Kyivska Russ Resort Medical & SPA, наприклад, повністю відповідає запитам найвимогливіших гостей, які шукають серед безлічі варіантів кращий готель в Східниці або обирають місце для відпочинку і лікування зі списків топ готелів України.