Дорогі наші гості!Ми раді поділитися з Вами чудовою новиною! Завітавши до нас, Виматимете змогу відчути, що таке тайський масаж, Ви зрозумієте, що необхідно для збереження свіжості, молодості, краси і гармонії душі і тіла! Автентична і повністю розслаблююча атмосфера допоможе Вам відсторонитися від щоденного стресу і втоми, а якісне обслуговування, прийнятні ціни, і високий професіоналізм наших майстрів, яких ми обираємо серед кращих фахівців в Таїланді, перенесуть Вас з повсякденної рутини в світ мрій і насолод. Тайський масаж в найкращому готельному комплексі Kyivska Russ Resort Medical&Spa – це те що ми радимо спробувати всім! У нас Ви відчуєте енергію свого тіла, підтримайте його в тонусі, відкриєте енергетичні чакри, і так само найкращим і найприємнішим чином зміцните своє здоров’я і позбавитеся від роздратування.

Приємна і комфортна атмосфера з приглушеним світлом, релаксуючою музикою, чарівними ароматами екзотичних трав дасть Вам можливість отримати колосальну емоційну і психологічну розрядку, що є дуже важливим фактором в нашому ритмі життя. У нас Ви в повній мірі відчуєте справжнє цілюще мистецтво традиційного тайського масажу та СПА програми в поєднанні з натуральними травами, оліями, а також висококласними засобами по догляду за обличчям і тілом привезеними з Таїланду.

Відвідуючи тайський масаж Ви назавжди забудете про земні проблеми, тілесних недугах, повернете собі міцний і здоровий сон, позитивні емоції і щасливий життєвий настрій!

Отже, ласкаво просимо в топ – готель Kyivska Russ Resort Medical&Spa – традиційний тайський масаж – ідеальний спосіб для пілінгу вашого щоденного стресу, оздоровлення тіла і розслаблення розуму, і відкриття нового, енергійного себе !!!