1 номер Дорослі : 1 , Діти : 0
1 номер
Дорослі
- +
Діти
- +
Вік дітей

Номери та ціни на бронювання у готелі Київська Русь, Східниця.

Готельний комплекс Kyivska Russ Resort Medical & Spa надає для відпочинку в Карпатах затишні просторі номери, оснащені усіма зручностями, а також повний спектр послуг сучасного медичного центру.

Власники, адміністрація готелю постійно уважно стежать за станом номерного фонду, тому ваш відпочинок в Карпатах або оздоровлення в Східниці буде максимально комфортним, безтурботним. Особлива увага приділяється тому, щоб надати максимум зручностей для гостей готелю, що обирають сімейний відпочинок в Карпатах, або відпочинок з дітьми. Всі спальні оснащені зручними ліжками, у всіх номерах готелю працює WiFi, чим можуть похвалитися не всі готелі в Східниці. У всіх номерах є кондиціонери, телевізори, необхідні побутові меблі та світильники, м’яке світло яких, надає інтер’єру кімнати неповторний шарм. Під час бронювання номеру у готелі для сімейного проживання гості можуть уточнити ціни.

Майже всі готелі в Карпатах, так само як Київська Русь в Східниці, намагаються забезпечити гостям гарний вид з вікон номера на гори, ліс, та інші унікальні карпатські краєвиди.

Ціни на проживання в Східниці, у готелі Київська Русь, повністю відповідають ідеальному співвідношенню ціна – якість. Залежно від сезону відпочинку, від складу сімей відпочиваючих, від категорії номера, умов бронювання, ціни на відпочинок можуть змінюватися, але взагалі є середніми для готелів Карпат і курорту Східниця.

Бронювати проживання в готелі Київська Русь краще на офіційному сайті, оскільки саме так можна отримати бонуси, наприклад за раннє бронювання або при бронюванні проживання з супутнім лікуванням та оздоровленням.