Скористайтеся чудовою можливістю насолодитися напоями, незвичайними стравами або просто перекусити в ресторані комплексу «Kyivska Russ Resort Medical&Spa»

Ресторан готелю Східниці «Kyivska Russ Resort Medical&Spa» є унікальним за своїм дизайном. Він виконаний в стилі, притаманному періоду розквіту давньоруської держави.

Вашій увазі постане широкий асортимент страв української кухні, більшість з яких відзначаються складною рецептурою і особливими комбінованими способами їх приготування (наприклад, під час приготування борщу використовується понад двадцять складників).

Для гурманів в меню ресторану представлені страви європейської кухні, а для поціновувачів здорового способу життя і здорового харчування лікарі-дієтологи комплексу розробили дієтичне меню, більшість страв з якого готується за технологією «СУ-ВІД».

ЗНАЙОМТЕСЯ: ТЕХНОЛОГІЇ “СУ-ВІД”

Слово sous-vide походить з французької мови і буквально означає «під вакуумом». Назва методу відразу пояснює його суть: продукт поміщають в спеціальний пакет, з якого відкачують повітря. Потім пакет з продуктом кладуть у воду, нагріту до певної температури.

Особливість технології «СУ-ВІД» – в тому, що страва готується порівняно довго і при низьких температурах – максимум 70-80 ° C.

Переваги даного методу:

  • Продукт не має контакту з повітрям, що не окислюється – значить, в ньому зберігається максимум смаку та аромату.
  • При низькотемпературної обробці не руйнуються клітинні мембрани: тому страва виходить набагато соковитіше, ніж якби готувалося іншими методами
  • Правильний підбір тривалості приготування і температури робить страви м’якими і делікатними.

Отже, «СУ-ВІД» – чудовий винахід, робить їжу дуже корисною, соковитою і ніжною. Так, тут дуже важливий точний розрахунок, однак це розрахунок з любов’ю: він допомагає досягти досконалого смаку.

У літню пору своїх гостей ресторан радо приймає на літній терасі, де насолода від вишуканого смаку страв гармонійно поєднується зі свіжістю повітря і незабутніми карпатськими пейзажами.

На другому поверсі готелю “Київська Русь” цілодобово працює бар, в якому є великий вибір різноманітних коктейлів і спиртних напоїв, вишуканих вин, фруктових і овочевих фрешів, соків.

Ви можете активно провести час з друзями, граючи в російський більярд, поспілкуватися або подивитися телепередачу в затишній атмосфері на другому рівні бару.

Особливий колорит і затишну атмосферу нашого курорту Східниці надає не тільки вишукана і різноманітна кухня, а й високий рівень обслуговування, привітність персоналу та індивідуальний підхід до побажань кожного відвідувача.

Це одна з причин, чому наші гості повертаються знову і знову!