У в Kyivska Russ Resort Medical & SPA ми пропонуємо вам найефективніші природні методи лікування, які спрямовані на покращення функціонування нашого організму, забезпечуючи інструменти та знання, необхідні для перетворення нас на менеджерів нашого власного здоров’я.

Детокс-курс очищення організму без застосування медикаментів з помітним терапевтичним ефектом. Дія терапії направлено на відновлення правильної роботи травної системи, нормалізацію обміну речовин і активацію важливих процесів. Після терапії у пацієнтів покращується самопочуття і настрій, стан шкіри та волосся, апетит і травлення, змінюється спосіб життя і звички, проходять багато хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту, опорно-рухового апарату, нервової системи й не тільки.

Всі використовувані методи поділяють філософію в Kyivska Russ Resort Medical & SPA: малоінвазивно з чудовими результатами, що дозволяє пацієнтові негайно повернутися до повсякденного режиму. На додаток до ручних методів, наш комплекс використовує найсучасніші, інноваційні та ефективні пристрої останнього покоління для лікування тіла, обличчя!