Територія гармонії!

До Ваших послуг: йога. пілатес, медитація, аквааеробіка – спробуйте кожен вид фітнес-тренувань!

Вибирайте для себе:

ЙОГА – робота з фізичним тілом пов’язана з мистецтвом осягнення внутрішньої гармонії. Йога комплексно може поліпшити здоров’я, самопочуття, самооцінку, позбутися від безсоння і змінити ваше мислення. Заняття з йоги це ваш шанс підтримати своє тіло в хорошому фізичному і духовному стані.

Заняття допоможуть вам зміцнити спину, зробити тіло більш гнучким і витривалим; нормалізувати сон відчути легкість в тілі; зміцнити нервову систему, опрацювати блоки в тілі.

Рівень підготовки, вік і стать не мають значення. Можна почати практику без базових, знань, умінь і навичок.

Пілатес – це вид фітнесу, який назвали «ментальний фітнес», «розумне тіло» і який відноситься до інтелектуального фітнесу. Система вправ Джорджа Пілатеса, спрямована на поліпшення роботи опорно-рухового апарату, серцево-судинної та лімфатичної систем, зміцнення м’язів-стабілізаторів, які утримують хребет, на поліпшення почуття балансу і свого тіла в просторі, координації, сили і м’язової витривалості, вчить рухатися граціозно і красиво.

Аквааеробіка – це ефективна програма тренувань у воді. Всі заняття проходять під музичний супровід, що робить уроки емоційними і яскравими. Займатися аквааеробікою – це значить наблизити своє тіло до ідеальної форми, зробити його більш красивим і функціональним. Заняття з аквааеробіки досить прості. Вони підійдуть усім, незалежно від статі, віку і досвіду занять спортом. Наші професійні тренери знайдуть підхід до кожного – вони допоможуть вам знайти оптимальний рівень навантаження, зроблять так, щоб ви отримували не тільки результати, а й задоволення від процесу.