Готель пропонує своїм гостям відчути на собі користь плавання та відвідати внутрішній і відкритий басейни.

Внутрішній басейн знаходиться на першому поверсі готелю на території спа-центру. Має вихід в фінську сауну.

Відкритий басейн з джакузі на території готелю порадує гостей в літній час. До Ваших послуг користування шезлонгами, рушниками. Офіціанти з радістю пригостять вас улюбленими напоями.

Середня глибина басейнів 1,5 метра. Є плавний спуск в воду для зручності самих маленьких гостей готелю «Kyivska Russ Resort Medical&Spa»
Для комфортного перебування в басейнах працюють інструктори, які забезпечують гостей усім необхідним і гарантують безпеку.

Плавання – один з найбезпечніших видів спорту, так як в басейні можуть займатися навіть ті, у кого проблеми з хребтом або суглобами і навантаження в тренажерному залі для них неприпустимі. Плавання корисно для людей із зайвою вагою і є прекрасною альтернативою силових навантажень.

В процесі запливу частішає і поглиблюється дихання, відповідно, посилюється робота серцево-судинної системи і легенів, кров насичується киснем і усувається кисневе голодування тканин.

Заняття у воді знижують артеріальний тиск, допомагаючи в лікуванні гіпертонії, і є відмінною профілактикою хвороб серця і судин.

Доведено, що заняття плаванням є найкращими ліками проти безсоння. У людини підвищується увагу і загальний емоційний фон.