OxyGeneO + – Унікальне поєднання 3-х методик для ефективного і комфортного омолодження і оздоровлення шкіри:

  • OxyGeneo® (карбоксітерапія) – оксигенація шкіри зсередини, очищення, збагачення натуральними інгредієнтами. Процедура спрямована на очищення і вирівнювання тону шкіри, для її освітлення і додання здорового сяйва. Для даної процедури використовуються індивідуальні одноразові насадки і спеціальні гелі, підібрані під кожного пацієнта окремо для досягнення максимального результату. При взаємодії інгредієнтів гелю з насадкою відбувається вивільнення великої кількості оксиду вуглецю, що сприяє збільшенню інтенсивності кровообігу і надходженню кисню до шкіри обличчя зсередини. Підвищення концентрації кисню прискорює клітинний метаболізм і абсорбцію косметичних засобів.
  • TriPollar® – миттєва підтяжка шкіри, рівномірний нагрів з трьома активними RF електродами. М’яке прогрівання шкіри сприяє стимуляції фібробластів, які в свою чергу здійснюють більш активну, природну вироблення колагенових волокон. Курс процедур забезпечить ефективне розгладження дрібних зморшок і допоможе не тільки зупинити час, але і повернути його назад.
  • NeoMassage – міофасціальний апаратний масаж для стимуляції лімфовідтоку, зниження набряклості і тренування м’язів обличчя, для підтримки їх тонусу. Площа поверхні шкіри після комплексу процедур OxyGeneo + може скоротитися іноді і до 20%, а це вже серйозна конкуренція пластичної операції з підтяжки обличчя.

Карбокcитерапія це насичення шкіри киснем за допомогою введення в неї вуглекислого газу (CO2). При попаданні в клітини, вуглекислий газ розпадається на вуглець (С) і кисень (O2). Вуглець без будь-яких наслідків засвоюється організмом. Кисень, проникаючи в глибокі шари шкіри, не тільки активізує всі обмінні і регенеративні процеси, а й стимулює вироблення колагену. Саме брак кисню в тканинах є основним фактором старіння шкіри після 30 років.

Дія відбувається одночасно в декількох напрямках, тому результат помітний вже після першої процедури. Ще недавно карбокситерапія обов’язково передбачала ін’екції. Для тих, хто не готовий терпіти уколи, у нас хороша новина! Тепер такий ефект можна отримати безін’єкційно, а точніше трансдермальним методом за допомогою унікального апарату ОxyGeneo +.