Супер пропозиції для наших гостей!

Пропонуємо проживання від 18 діб у нашому комлексі зі знижкою 10% , яка чудово сумується з Вашою дисконтною картою.

Готель Київська Русь в Східниці по праву вважається одним з кращих готелів в Карпатах. За комфортністю номерів, рівнем інфраструктури, асортиментом та якості додаткових послуг для гостей, комплекс не поступається кращим готелям України.
Для мандрівників працює ресторан з різноманітним меню і відмінною командою кухарів. Любителі СПА та фітнесу знайдуть для себе великий вибір послуг і процедур, а для тих, хто віддає перевагу відпочинку в Карпатах з басейном, працюють закритий басейн, а в літній час – ще й басейн під відкритим небом.

Ми піклуємося про наших гостей!

Щоб Ваш відпочинок був комфортним та якісним,ми пропонуємо безкоштовні послуги прання та прасування.

(від 14 діб для всіх категорій наших номерів).

Пропонуємо послуги прання, прасування  в нашій пральні !

Висококваліфікований персонал, технологічний контроль над виконанням кожного етапу процесу прання, нове обладнання провідних світових виробників – ось запорука чудової якості, яку ми Вам пропонуємо.

Раннє бронювання!

Ви не звикли покладатися на «момент» і хочете отримати максимум від своєї довгоочікуваної  відпустки?

Пропонуємо скористатися акційною пропозицією раннього бронювання.

За 30 днів до заїзду – 10% знижки на проживання. За 45 днів до заїзду – 15% знижки на проживання. За 60 днів до заїзду – 20% знижки на проживання. За 90 днів до заїзду – 25% знижки на проживання.

Акція не сумується з іншими акційними пропозиціями,та сумується з дисконтними картами гостей (максимальна знижка 30% на проживання)

МОЛОДЯТА

Одруження – особлива подія в житті кожного. Спогади про самому романтичному і ніжному дні залишаються в серці назавжди … Запрошуємо Вас і Вашу половинку відсвяткувати цей важливий день в курортному готелі «Київська Русь – Східниця»! …

Для Вас знижка на проживання 20%!За 30 днів до такої події та за 30 днів після!

Щасливі разом

Відзначте річницю весілля в атмосфері затишного готелю, з відмінним сервісом, чистим карпатським повітрям, мінеральним джерелам.Цей романтичний тур допоможе вам підтримати гармонію відносин і буде святом для двох.
В Цей день для Вас знижка на проживання 20% …За 30 днів до такої події та за 30 днів після!

Cashback time!

Нова програмі лояльності «Cashback time»: діліться враженнями, залучайте друзів до відпочинку в готелі і накопичуйте бонуси для наступної подорожі.

Бонус клуб!

Для наших постійних гостей в готелі діє система накопичувальних знижок…..

СПА тури!

Фахівці медичного центру і салону краси складуть Вам індивідуальну програму перебування. Але якщо Ви хочете спланувати Ваш відпочинок заздалегідь або зробити приємний подарунок Вашим близьким …

Медичні тури!

Для Вашого комфорту, фахівці медичного центру розробили програми з різних напрямків, при покупці яких у Вас є можливість …