Які майстер класи для дорослих та діток сьогодні користуються найбільшим успіхом? Звичайно ж, кулінарні! Спробувавши якусь страву з вишуканим і насиченим смаком в ресторані, хочеться і самому його приготувати, щоб порадувати близьких або побалувати себе. Але використовувати книги рецептів або шукати покрокове приготування в інтернеті – це не найкращий варіант для більшості сучасних страв європейської, азіатської або американської кухонь. Не кажучи вже про те, що доведеться витратити багато часу на пошуки відповідного рецепта, який, до того ж, може бути адаптований під наші умови (використання дешевих або більш звичних компонентів), а значить, оригінальний смак страви ви вже не зможете отримати.

У кожного з нас іноді виникає бажання приготувати що-небудь особливе та порадувати близьких новою та незвичною стравою. На наших майстер класах шеф-кухар не тільки розкривають тонкощі найсмачніших рецептів, а й допомагають досконально розібратися в нюансах кулінарного мистецтва: дізнатися про правильне ставлення до їжі, познайомитися з різноманітними інгредієнтами та навчитися розбиратися в принципах поєднання продуктів.

На майстер-класах в Kyivska Russ Resort Medical&Spa  Ви, спільно з іншими учасниками та шеф-кухарем, приготуєте різні страви. На Вас неодмінно чекає успіх і чудові емоції!