ОРГАНІЗАЦІЯ КОНФЕРЕНЦІЙ В САМОМУ СЕРЦІ ПРИКАРПАТТЯ – СМТ.СХІДНИЦІ, ГОТЕЛЬНОМУ КОМПЛЕКСІ

« KYIVSKA RUSS RESORT MEDICAL & SPA »

В лоні Карпат серед гірських схилів кожне слово набуває особливого змісту. Тут і робота і відпочинок в задоволення. Бажаєте підтримати корпоративний дух Вашого колективу та налаштувати на плідну працю ? Тоді немає нічого кращого, ніж провести конференцію в лоні Карпатських гір готелі «Київська Русь»! Влаштовуйте офіційні заходи згідно ваших потреб та вподобань.Персональний конференц менеджер врахує всі Ваші побажання щодо проведення Вашої події на найвищому рівні.

Провівши численні заходи різного типу та розміру, наша команда Kyivska оренди кімнат для переговорів. Вони можуть допомогти вам уникнути будь-яких проблем, з якими ви можете зіткнутися під час вашої конференції, конгресу чи спеціального заходу.

Чому варто обрати Kyivska Russ Resort Medical&Spa  для проведення Вашої зустрічі, конференції  чи події?

  • Привітний, професійний персонал. Наявність широкопрофільного медичного центру – території  сучасної медицини,власний бювет мінеральних вод (9 найпопулярніших джерел прямо в готельному комплексі), СПА центр, спорт зал,власний салон краси та естетична медицина, спорт зал, ресторан, бар, літній бар, літня тераса,конференц зал та власний кінозал.
  • Ми надаємо  доступ до Інтернету, послуги друку та основні офісні інструменти на випадок, якщо ви щось забули.

Зручний варіант проживання. Відвідуючі учасники та спікери матимуть зручне місце для проживання під час багатоденного заходу. Блоки кімнат зі зниженими тарифами для великих конференцій.

  • Харчування та вечеря на місці. Головною перевагою організації вашої конференції чи зустрічі в Kyivska Russ Resort Medical&Spa є зручність власного ресторану, бару та літньої тераси, що забезпечує зручний досвід роботи з повним спектром послуг.
  • Доступ до обов’язкових зустрічей та конференцій. Функціональний конференц-зал в готелі «Kyivska Russ Resort Medical&Spa» – ідеальне місце для проведення Ваших конференцій, семінару чи тренінгу. Максимальна місткість – 40 осіб (Технічна оснащеність: система озвучування, радіомікрофони; проектор і екран; вбудована система кондиціонування; високошвидкісний Wi-Fi-доступ. Затишна і простора кімната для переговорів в готелі «Київська Русь» – ідеальне місце для проведення Вашого наради або переговорів з діловими партнерами на “нейтральній” території. Малий конференц-зал також ідеально підійде і для тренінгів або семінарів. Максимальна місткість – 20 осіб  (Технічна оснащеність: ЖК панель і мультимедійна система; маркерна дошка; вбудована система кондиціонування; високошвидкісний Wi-Fi-доступ.  Ми можемо забезпечити необхідними столами, стільцями, проектором чи відеообладнанням, які можуть знадобитися, щоб ідеально обладнати кімнату для вашої події. Ми будемо прагнути задовольнити ваші особливі побажання.
  • Зручності для гостей готелю. Проживання в Kyivska Russ Resort Medical&Spa дає вам доступ до додаткових привілеїв готелю, таких як доступ до центру лфк, послуги пральні та організації екскурсій від готелю,організація бенкетів у приміщенні бару, вечори живої музики.
  • Ознайомлення зі Східницею. Проведення вашої зустрічі чи конференції в Kyivska Russ Resort Medical&Spa пропонує доступ до пам’яток селища, а також центрального району. На відстані пішої прогулянки для відвідувачів є розроблені маршрути піших  проглянок по джерелах та неймовірних краєвидах.
  •   Партнерство з Kyivska Russ Resort Medical&Spa означає, що у вас є доступ до інформації, допомоги та порад, пов’язаних з вашим заходом, як щодо великих, так і малих питань.

Малий зал (переговорна кімната)

Затишна і простора кімната для переговорів в готелі «Київська Русь» – ідеальне місце для проведення Вашого наради або переговорів з діловими партнерами на “нейтральній” території. Малий конференц-зал …

Великий зал

Функціональний конференц-зал в готелі «Kyivska Russ Resort Medical&Spa» – ідеальне місце для проведення Вашого конференції, семінару чи тренінгу.
Максимальна місткість – 40 осіб.
Технічна оснащеність …