Ми всі прагнемо бути красивими. Це нескромне бажання має своє коріння у архаїчному законі еволюції. Краса є, власне, ознакою здоров’я. Здорові люди нічим не обтяжені, люблять своє життя й, перед усім, себе. Вони мають спортивну статуру, більш рухливі, більш врівноважені, й у них, як правило, гарна шкіра. Все це робить людину красивою. Еволюціонуючи, природа стежить за тим, щоб по можливості збільшувалась кількість здорових генів. Цьому прагненню природи сприяє й те, що ми, люди, сприймаємо здоров’я як щось красиве, й саме це виступає основним чинником визна¬чення готовності до спарювання. Красу не можна виміряти чи розпізнати жодним комп’ютером. Краса сприймається всіма органами відчуття на свідомому та підсвідомому рівні. Найважливішим параметром, безсумнівно, є привабливість, харизма. Звичайно ж, є й більш очевидні елементи, це, однозначно, шкіра.

Шкіра — це не лише дзеркало нашої душі

Ми всі знаємо, що наша шкіра може реагувати на стрес, горе, страхи та депресію. Також часто вона має роль аварійного клапану детоксикації нашого організму. В цьому випадку запалюються потові та сальні залози, це феномен, відомий як акне. Тестостерон підтримує розвиток цих запалень. віці. Але з закінченням перехідного віку акне автоматично не проходять. Якщо піт перенасичений кислотами, отруйні речовини виводяться з тіла через залози шкіри, і знову з’являються ці жахливі прищі. У складках шкіри під грудьми або в ділянці живота, в паху та під пахвами з’являються почер¬воніння шкіри, а у деяких випадках навіть тріщини, так звані садни. У цих місцях, де доступ кисню обмежений і вологість шкіри підвищена, кислий піт тривалий час діє на шкіру й викликає запалення. Подразнені місця ма¬ють сприятливі умови для розвитку грибків, і от ми вже страждаємо від грибка шкіри. В цьому випадку не достатньо лікувати просто грибок.

В рамках боротьби із запаленнями шкіри необхідно зменшити кислотність поту, пітливість, позбутись зайвих складок на тілі завдяки зменшенню ваги. Особливо ефективно допомагає боротись з акнеподібними висипами на шкірі Майєр-терапія. Завдяки зменшенню запальних процесів у організмі ця терапія ефективно діє й при нейродерміті. В таких випадках завжди рекомендують приймати лужні препарати, цинк і біотин, якщо їх не вистачає в організмі. Якщо ж рівень луги у калі занадто високий, лужний порошок не варто пити. В такому випадку допоможе місцеве застосування лужних мазей.