Тепле сонечко на вашому обличчі, звук вітру, що проноситься крізь дерева над головою, і м’яке земне відчуття стежки під взуттям. Такі емоції не тільки приємні, але й корисні для Вас. Доведено, що піші прогулянки мають багато переваг для здоров’я, починаючи від фізичних вправ, які Ви отримуєте, виходячи на стежку, до емоційного чи психічного полегшення, яке виникає від перебування на природі.

Фізичні вправи

Піші прогулянки – один з найкращих способів фізичнихо навантаження. Незалежно від того, на якій стежці Ви опинилися, піші прогулянки-це чудова вправа для всього тіла-від голови до ніг.

Перевірте всі ці фізичні переваги піших прогулянок:

  • Формування міцніших м’язів і кісток
  • Покращення почуття рівноваги
  • Поліпшення здоров’я Вашого серця
  • Зменшення ризику певних проблем з диханням
  • Незалежно від того чи  Ви піднімаєтесь по крутому схилу або йдете по звивистій ґрунтовій доріжці, піші прогулянки по наших гірських стежинках – це чудова нагода попрацювати!

Психічне здоров’я

Перебування на природі може покращити настрій і поліпшити психічне здоров’я. Згідно з дослідженням, проведеним дослідниками зі Стенфордського університету, якісне проведення часу на свіжому повітрі зменшує стрес, заспокоює тривогу та може знизити ризик депресії . Окрім користі для психічного здоров’я, перебування на свіжому повітрі відкриває почуття до  оточення та покращує Ваше чуттєве сприйняття. Оглянувши пам’ятки, відчувши  природу так близько,отримаєте  стільки користі для здоров’я!